Empire Universe 3 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gamigo tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Empire Universe 3, tarayıcı üzerinden oynanan savaş/strateji oyunudur. Empire Universe 2’nin yeni özellikler kazandırılmış gelişmiş versiyonu olan oyundaki en büyük yenilik ise animasyon ile zenginleştirilmiş savaş sahneleri olmuş. Gemi kaptanı rolünü üstlendiğiniz oyunda en uygun gezegene iniş yaparak merkez üssünüzü inşa ediyor ve uzayın hakimi olma yolunda çalışmalar yapıyorsunuz.

Empire Universe 3‘de içerisinde insanların da olduğu toplam 9 farklı ırk seçeneği bulunuyor. Farklı görünümlere sahip olan bu ırkların bazıları bilim, bazıları savaş, bazıları ise savunma gibi alanlarda uzmanlık gösterirken insan ırkın her alana eşit mesafede dengeli bir konumda yer alıyor. Toplanabilir 8 ayrı ham madde seçeneği sunan Empire Universe 3, bu maddeleri kullanarak binalar, saldırı ve savunma birimleri, bilimsel araştırmalar ve gezegenler arası seyahatler yapmanıza imkan tanıyor. Doğal kaynakları hem bulunduğunuz gezegenden hem de çevre gezegenler ve yağmaladığınız rakiplerden toplayabiliyorsunuz.

Empire Universe 3‘te yapacağınız bilimsel araştırmalar ile yeni teknoloji ve bilgilere sahip olabilir, böyleye uzay seyahatleri yapıp farklı gezegenlere yolculuk edip yeni koloniler kurabilirsiniz.

Empire Universe 3 Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!