Firefall | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Firefall Poster
Firefall Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 105

Önemli Uyarı
Red5 Studios, Firefall oyununun tüm hizmetlerini 07-07-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Red5 Studios oyunları.

California merkezli oyun stüdyosu Red5 tarafından Offset Engine oyun motoru ile geliştirilen Firefall, FPS ve TPS özelliklerini bira arada barındıran bir MMO oyunudur. RPG ögelerine de rastlanan Firefall‘da karakterinizi bir çok yönden özelleştirebiliyor ve farklı yeteneklere sahip sınıflardan bir tanesine dahil edebiliyorsunuz.

Haritalarında yer alan çöl, dağ, orman ve plaj gibi farklı ortamlarla dikkat çeken Firefall‘da PvE’nin yanı sıra PvP savaşları da yapabiliyorsunuz. 3 farklı PvP modu bulunan oyunda seviyenize göre gerçek oyuncularla aksiyon dolu savaşlar yapmanız mümkün. Dreadnaught, Engineer, Biotech, Assault ve Recon olmak üzere 5 farklı sınıf seçeneği sunan Firefall‘ın temel sınıfların yanı sıra her sınıf için farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 3 alt sınıf seçeneği bulunmakta.

Gelecekte geçen ve bilim kurgu ögelerini başarıyla kullanan Firefall‘da son teknoloji hava araçlarının yanı sıra gökyüzünde savaşmanızı sağlayan jetpackler ile plazma ve lazer gibi çok çeşitli silahlar kullanabiliyorsunuz.

Firefall Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: nVidia 6600
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üzeri
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Geforce 8600 GT ve üzeriYorumlar

11 yorum yapıldı