Florensia Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 1]

Florensia, adalar ve uçsuz bucaksız bir okyanusa sahip olan ve uzun süre Alaplaya tarafından yayınlandıktan sonra Avrupa yayın hakları GamesInFlames tarafından satın alınan fre22play bir macera MMORPG oyunudur. Florensia’da, 12 meslek grubundan birini seçebilir, beş farklı gemi türü arasında seçim yapıp kendi gemini inşa edebilirsin.

Online RPG Florensia’da kara ve denizdeki seviyenizi yükseltirken çeşitli adalar da keşfedebilirsiniz. Hayal dünyasını algılayışınızı etkileyecek anime stili grafikler, farklı kasabalar ve etkileyici her çeşit ayarlar Florensia dünyasında sizi bekliyor. Ücretli asker (Mercenary), Kaşif (Explorer), Aristokrat (Noble) ve Aziz (Saint) olmak üzere dört ana meslekten birini seçebilirsiniz ve Florensia’da 40. seviyeye ulaştığınzda geliştirilmiş sekiz meslekten birine geçebilirsiniz.

5 farklı modelde gemiler: Zırhlı gemiler (Armored Ship), Hücum gemileri (Assault Ship), Büyük silah gemisi (Big Gun Ship), Bakım gemisi (Maintenance Ship) ya da Mayın gemisi (Torpedo Ship) inşa edebilirsiniz, hem de 12 parçaya kadar ve farklı büyüklüklerde. Okyanusu keşfetmek için becerikli bir ekip toparlayın.

Efsanevi Mücadeleler: İnanılmaz derecede güçlü olan patron canavarlarla (boss monsters) karşı karşıya gelin, mükemmel bir stratejiyle bu canavarların beklenmedik davranışlarına karşı koyun ve sonuçta çok değerli hazineler kazanın. 100 katlı bir kule boyunca zamanla yarışın, onur ve görkemle kaderinizi sınayın

Florensia Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
CPU: Pentium4 1.3 GHz
RAM: 512MB
Boş disk alanı: 4GB
Grafik kartı: DirectX 9 ve üzerini destekleyen ekran kartı
DirectX: DirectX9.0c ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista
CPU: Pentium4 2.4 Ghz
RAM: 1GB
Boş disk alanı: 4GB
Grafik kartı: DirectX 9 ve üzerini destekleyen ekran kartı
DirectX: DirectX9.0c ve üzeriYorumlar

16 yorum yapıldı