FreeJack | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
FreeJack Poster
FreeJack Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 51

Önemli Uyarı
GamerKraft, FreeJack oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GamerKraft oyunları.

Gamekraft tarafından yayıölanan 3D online parkur yarışı oyunu (MMORG) FreeJack, oyun severlere farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Freejack‘te oluşturduğunuz karakterler ile çeşitli haritalarda heyecan dolu yarışlara katılarak karşınıza çıkan engelleri aşıp yarışları 1. olarak bitirmeye çalışıyorsunuz.

Kendine özgü tarzı bulunan FreeJack‘te Jim, Nadia, Goodspeed ve Tina olmak üzere 4 farklı karakter ve her karaktere ait 4 temel yetenek bulunuyor. Çeviklik, dayanıklılık, hız ve teknik olarak adlandırılan bu yeteneklerin her biri farklı bir karakterde baskın durumda. Örneğin Tina’nın hız yeteneği yüksek iken Jim’in teknik özelliği daha gelişmiş durumda.

Karakter özelleştirme seçeneği pek gelişmemiş olan FreeJack, bu açığını ev sistemiyle örtüyor. Karakterinize tahsis edilen evin duvar kağıdından kapısına, tavan deseninden penceresine bir çok detayını zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca geniş kostüm seçeneği bulunan oyunda, kazandığınız puanlar ile karakterinizin saç stilini, ayakkabısını ve diğer kıyafetlerini istediğiniz gibi değiştirebiliyor, çeşitli aksesuarlarla daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Alışveriş merkezi, şehrin sokakları ve özel pistler gibi birçok harita (parkur) seçeneğinin bulunduğu FreeJackb>’te, bazen yüksek merdivenlerin korkuluklarından kayarken, bazen arabaların üzerine çıkacak, kimi zaman tellerden tırmanıp kimi zaman ise duvarlardan atlayacaksınız. Keyifli oyun modlarında heyecan dolu yarışlar sizi bekliyor.

FreeJack Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7
İşlemci: Pentium Dual Core / AMD Athlon 64 X2
RAM: 2 GB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon 9500 ve üzeri, nVidia 5200
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium Dual Core ve üzeri
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Geforce 6600 GT ve üzeriYorumlar

14 yorum yapıldı
Yorum Yaz!