FreeStyle2 Street Basketball | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli online oyun geliştiricisi Joycity tarafından geliştirilen ve yayımlanan FreeStyle 2 Street Basketball, adından da anlaşılacağı üzere sokak basketbolu tarzında ücretsiz bir MMO oyunudur. Bir dönem Türkçe olarak da yayınlanan Freestyle Futbol oyunu ile dikkat çekmeye başaran Joycity, basketbol serisinin 2. versiyonuyla hem kendi sunucularından hem de Steam üzerinden oyun sevrler ile buluşmakta.

Diğer oyunlarında olduğu gibi grafik kalitesinin 2. planda olduğu FreeStyle 2‘de daha zengin içerik ve geliştirilmiş oyun içi mekanikler yer almakta. Seçmiş olduğunuz karakter ile bireysel ve takım maçlarına katılabiliyor, karakterinizi görsel olarak özelleştirebiliyor ve seviye atlayarak yeni yetenekler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bireysel yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için pratik modunun yer aldığı oyunca çeşit sokak ortamlarının işlendiği saha seçenekleri bulunmakta. Karakterinize artistik hareketler kazandırarak maç sırasında uygulayabilir, dayanıklılık, isabet gibi yeteneklerini yükselterek rakip oyunculara üstünlük sağlayabilirsiniz.

Düşük sistemlerde de rahatlıkla çalışabilen FreeStyle 2‘nin en güzel özelliklerinden birisi ise oyun içi müzikleri. Hareketli müzikler sayesinde daha keyifli maçlar yapabilirsiniz.

FreeStyle2 Street Basketball Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!