Frostpunk | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

11 Bit Studios tarafından kendi üretmiş oldukları Liquid Engine oyun motoru ile geliştirilen ve farklı platformlar üzerinden oyuncular ile buluşan Frostpunk, tek oyunculu bir şehir yönetimi simülasyonu ve gerçek zamanlı strateji oyunudur. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunu oynamak için satın almanız gerekmektedir.

İnsanlığın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı tamamen buzlarla kaplanmış bir dünyada geçen Frostpunk‘da dondurucu soğukla baş etmeye çalışan insanları yönetici olduğunuz şehirde hayatta tutmak ve memnun etmek için mücadele ediyorsunuz.

Popülasyonu arttırmak için çeşitli stratejiler geliştirmeniz gereken oyunda artan nüfusta refahı sağlamak için ihtiyaç duyulan eksiklikleri gidermeli, halkınızın şikayetlerini değerlendirmeli ve hayatta kalmak için gerekli olan beslenme ve ısınma gibi temel gereklilikleri sağlamalısınız.

Halkınızı oluşturan insanların sağladığınız olanaklardan eşit olarak faydalanabilmesi, hırsızlık, cinayet vb suçların yayılmaması için kendi kanunlarınızı belirlemeli halkın sadakat ve güvenini kazanmak için her detayı düşünmelisiniz.

Teknolojiden uzak steampunk bir atmosferin hüküm sürdüğü Frostpunk‘da farklı bölgeleri keşfedebilir ve şehrinizin sınırlarını genişletebilirsiniz.

Frostpunk Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: 3.2 GHz Dual Core
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
Bellek: 4 GB
Depolama: 8 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya 2 GB vRAM'li kart
DirectX: Sürüm 11
İlave Not: Windows 7 ve 8'de KB4019990 güncellemesi gereklidir.
İşlemci: 3.2 GHz Quad Core
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
Bellek: 8 GB
Depolama: 8 GB
Ekran Kartı: GeForce 970, Radeon RX 580 veya 4 GB vRAM'li kart
DirectX: Sürüm 11
İlave Not: Windows 7 ve 8'de KB4019990 güncellemesi gereklidir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı