Game of Thrones Winter is Coming | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Yozoo Games tarafından Warner Bros lisansıyla geliştirilen ve GTArcade yayımcılığında oyun severler ile buluşan Game of Thrones, herhangi bir yükleme yamadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz strateji ve savaş içerikli bir MMORPG oyunudur.

Aynı türdeki oyunlarla kıyaslandığında oldukça kaliteli grafik ve göre efektlere sahip olan Game of Thrones, lisans haklarına sahip olması nedeniyle tüm Game of Thrones karakter ve detaylarını görebileceğiniz, aşama aşama ilerleyen sürükleyici bir oyun.

Lord karakterini üstlendiğiniz oyuna rehber eşliğinde başlıyor ve temel görevleri tanıyıp temel fonksiyonları öğrenerek kısa sürede ilk seviyeleri atlıyorsunuz. Krallığınızı geliştirirken bir taraftan da sınırlarınıza yapılan saldırıları püskürtmek zorunda kaldığınız Game of Thrones‘da ordunuzu eğitip, asker sayınızı arttırarak savunmanızı güçlendirmeniz gerekiyor.

Düşmanlarınız ile yaptığınız savaşları 3 boyutlu animasyon olarak da izleyebildiğiniz oyunda, savaş sırasında ordunuza müdahale edemiyorsunuz. Bu sebeple düşman ordusunun özelliklerini göze alarak doğru komutan ve birliklerle saldırmanız gerekiyor.

Masaüstünden oynamak isteyenler için hızlı giriş uygulaması da bulunan Game of Thrones‘a kolayca kaydolduktan sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Game of Thrones Winter is Coming Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!