Hearthstone | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilen ve yayımlanan Hearthstone free2play hizmet veren bir MMO kart oyunudur. Blizzard’ın ilk free2play oyunu olma özelliğini taşıyan Hearthstone, şirketin popüler oyunlarından birisi olan Warcraft’ın efsanevi karakterlerine ev sahipliği yapıyor.Kullanışlı arayüzü ve basit yapısıyla online kart oyunlarına karşı beslenen ön yargıyı yıkma yolunda hızla ilerleyen Hearthstone her geçen gün sahip olduğu oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor.

Warcraft karakterlerinin birbirleriyle kart savaşına girdiği oyunda her karakter farklı bir sınıfı temsil ediyor. Toplam 9 sınıfın yer aldığı Hearthstone‘daki karakterler ve temsil ettikleri sınıflar şu şekilde; Anduin Wrynn (Priest), Valeera Sanguinar (Rogue), Malfurion Stormrage (Druid), Uther the Lightbringer (Paladin), Rexxar (Hunter), Garrosh Hellscream (Warrior), Thrall (Shaman), Gul’dan (Warlock) ve Jaina Proudmoore (Mage). Oynadığınız sınıf ile yaptığınız maçlarda aldığınız her galibiyet sınıfı seviyenizi arttırıyor ve bu da daha güçlü yeteneklere sahip yeni kart desteleri anlamına geliyor.

Günlük ve tek seferlik görevlerin yer aldığı oyunda tamamlanan görevler karşılığında oyun parası kazanıyorsunuz. Bu parayı arenaya giriş yapmak için kullanabilir veya yeni kartlar açmak için harcayabilirsiniz. 280’in üzerinde farklı oyun kartının bulunduğu Hearthstone Heroes of Warcraft‘ta her kartın farklı seslendirmesi, efekti ve özelliği bulunuyor.

Hearthstone Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8 (güncel SP)
İşlemci: Intel Pentium D / AMD Athlon 64 X2
RAM: 2 GB
HDD: 3 GB +
Ekran Kartı: GeForce 6800 (256 MB) / Radeon X1600 Pro (256 MB) +
Çözünürlük: 1024x768 ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows 7/8 (güncel SP)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Athlon 64 X2 5000+
RAM: 4 GB
HDD: 3 GB +
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT (512 MB) / Radeon HD 4850 (512 MB) +
Çözünürlük: 1024x768 ve üzeri
İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!