Heroes of Newerth | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Heroes of Newerth (HoN) S2 Games tarafından K2 engine oyun motoru ile geliştirilen bir mobA oyunudur. İlk olarak 2010 yılında P2P olarak hizmete giren Heroes of Newerth, Temmuz 2011’de free2play modele geçiş yaparak devam eden süreçte sahip olduğu kullanıcı kitlesini hızla arttırdı.

Legion ve Hellbourne adında 2 düşman tarafın savaşı üzerine kurgulanan Heroes of Newerth‘da diğer mobA’larda olduğu gibi rakip takımın üssünü yok eden takım oyunu kazanmaktadır. 110’un üzerinde kahraman seçeneği sunan oyunda her kahraman en fazla 25. seviyeye kadar yükselebilirken oyun esnasındaki seviyesine göre ekstra skill ve yetenekler kazanabilmektedir. 3 koridorlu standart mobA haritalarının yanı sıra 3 vs 3 maçların yapılabildiği 2 koridorlu haritalar ile özel tasarımlı haritaların da yer aldığı Heroes of Newerth‘da toplam 7 oyun modu, 4 ayrı oyun çeşidi (normal, sıradan, dereceli, derecesiz) ve 3 farklı zorluk derecesi bulunuyor.

Çeşitli yeteneklerde uzmanlaşmış 3 ayrı kahraman seçeneği sunan Heroes of Newerth‘deki kahraman çeşitleri ve özellikleri şu şekilde;

Güç (Strength) Kahraman:

Saldırı hızları ve defansları yüksek olan güç kahramanlarını takım savaşlarında önemli rol üstlenirler.

Çevik (Agility) Kahraman:

Kısa ve uzun mesafeli büyü hasarlarının yanı sıra fiziksel hasar da verebilen çevik kahramanlar genellikle atik ve seri olurlar.

Zeka (Intelligence) Kahraman:

Kalabalık kontrolü büyü gücüne sahip olan zeka kahramanları uzun mesafeli büyüler yapabilir.

Çoğunluğu mobA kültüründen gelen Heroes of Newerth kahramanlarının sayısı yapılan güncellemelerle artmaya devam etmektedir.

Heroes of Newerth Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 2.2GHz Pentium 4 / AMD 2400+
Ekran Kartı: GeForce 5 / ATI 9800
RAM: 1 GB
HDD: 1 GB
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 2.0GHz Core 2 Duo / AMD 3500+ ve üzeri
Ekran Kartı: 256MB Geforce 7800+ / Radeon X1900+
RAM: 1.5 GB ve üzeri
HDD: 2 GB ve üzeri
Heroes of Newerth Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

11 yorum yapıldı
Yorum Yaz!