Heroes of Newerth Türkiye Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Heroes of Newerth Türkiye Açılıyor! Poster
Heroes of Newerth Türkiye Açılıyor! Poster

Merakla beklenen MMORPG oyunu Heroes of Newerth (HoN) Türkiye açılış tarihi belli oldu! Bir süredir mükemmelleştirme çalışmaları devam eden Heroes of Newerth birbirinden güzel etkinlikler ile birlikte 28 Mayıs Çarşamba günü final yayınına başlıyor.
Faaliyet Tarihi:
28.05.2014

Türkiye’nin yeni MOBA bilgisayar oyunu Heroes of Newerth, 6 aylık hazırlık ve mükemmeleştirme sürecinin ardından hazırlıklar tamamlandı. Hasret artık sona erdi ve HoN tüm oyun severlerle sonunda buluşuyor. Üstelik muhteşem etkinlikler ile!

HoN Tamam; Etkinlikler, Devam!

Heroes of Newerth Türkiye kapılarını tam sürümle oyunculara açıyor! Not edin: 28 Mayıs Çarşamba! HoN oyuncuları toplamda 325 TL değerinde ödül kazanabilecek.
Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu olan ve bilgisayar oyunları konusunda iddalı oyuncuların bir numaralı tercihi HoN, önümüzdeki aylarda düzenlenecek turnuvalarla da çok ses getirecek. Ama bundan önce Nfinity Games’in oyun severlere bir kaç sürprizi var, bilgisayar oyunu severler MOBA’ya ve etkinliklere doyacak:

Heroes of Newerth Türkiye Açılış Etkinlikleri Oyunu Avrupa sunucuları üzerinden oynayan oyuncularda hesaplarını hiç bir ücret ödemeden Türkiye’ye taşıyabilecekler. Hatta bu kadarla da bitmiyor. Hesabını Heroes of Newerth Türkiye‘ye transfer eden Heroes of Newerth oyuncuları, tam 100 $ değerinde, daha önce benzeri görülmemiş bir “Hediye Paketi”ne sahip olacaklar! Ve daha da fazlası, Avrupa hesaplarında sahip oldukları ürünleri de HoN Türkiye’de kullanabilecekler.

Peki ya yeni hesap oluşturan oyun severler? Oyuna yeni kayıt olan oyuncular? Onlarada çok büyük bir süpriz yapmış Nfinity Games: “30 gün, 30 hediye” sloganıyla yola çıkan HoN Türkiye ekibi, etkinlik süresince yani “30 gün boyunca” hon.com.tr adresinden hesabına giriş yapan kullanıcılara toplamda 125 TL değerinde ödül dağıtacak. Bunun yanı sıra Facebook üzerinden yapılacak olan etkinliklerde “bundle” olarak tabir edilen “sürpriz hediye paketleri” de oyuncuların adreslerine kargolanacak.

Tamamen Türkçe olarak oynanabilen ve ücretsiz olan Heroes of Newerth oyununa kayıt olup, oyunu yine ücretsiz indirebilmek için yalnızca bir kaç gün beklemeniz gerekecek.

Oyun ile ilgili her türlü bilgiye sahip olmak, turnuvalar ve ödüllü etkinliklerden haberdar olmak için hon.com.tr sitesini takip etmeniz yeterli. Aynı zamanda HoN Türkiye facebook resmi sayfasında çok yakında muhteşem etkinlikler duyurulacak. Sloganı “En iyilerin oyunu” olan HoN, özellikle bilgisayar oyunlarında vakit geçirmeyi sevenler için hiç kuşkusuz en iyi tercihlerin başında geliyor.

Toplam Okunma Sayısı : 2.556


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı