Adını Sen Bul, PS4 Senin Olsun! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Adını Sen Bul, PS4 Senin Olsun! Poster
Adını Sen Bul, PS4 Senin Olsun! Poster

Bu oyunun adını oyuncular koyuyor! Ntroy taarfından Türkçe dil desteğiyle yayınlanacak olan yeni MMO aksiyon dönüş oyununun adını Twitter etkinliğiyle oyuncular koyuyor. Etkinliğe katılarak Sony PS4 ve SteelSeries 5HV3 kulaklık kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
24.05.2014

Bu oyunun adını oyuncular belirliyor! Getirdiği mobil ve MMO oyunlar ile oyun sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Ntroy daha önce eşine rastlanmamış bir etkinlik düzenliyor. Aksiyon MMO türündeki en yeni oyununun ismini takipçilerinin taleplerine göre belirleyecek olan Ntroy en beğenilen ismi öneren kullanıcıya da Sony PlayStation 4 hediye ediyor. Ayrıca jürinin seçeneği bir ismin sahibi de SteelSeries 5HV3 kazanacak

Etkinliğe Nasıl Katılırım?

Etkinliğe katılıp oyuna isim önermek için twitter hesabınızın olması gerekiyor. Twitter hesabınızdan @WeAreNtroy isimli kullanıcıya #ADINIsenBUL etiketi ile oyun ismini de içeren tweet atmanız yeterli. İstediğiniz sayıda tweet atarak sınırsız miktarda isim önerisinde bulunabilirsiniz. Jürinin onayladığı tweetler @WeAreNtroy kullanıcısı tarafından retweet edilecek ve diğer kullanıcıların beğenisine sunulacaktır.

27 Mayıs Salı 23.59’a kadar isim önermeye devam edebilir ve 31 Mayıs Cumartesi 23.59’a kadar önerilen isimleri retweet ederek destekleyebilirsiniz.

Etkinlik için hazırlanan web sayfasına ve oyun hakkında ipuçları içeren videoya yukarıdaki “web sitesi” bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.395


Yorumlar

1 yorum yapıldı