Immortal King | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Immortal King Poster
Immortal King Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
13+
PvP
Yok
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 83

Önemli Uyarı
337 Games, Immortal King oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 337 Games oyunları.

BomBom isimli tarayıcı oyunuyla adından söz ettiren Elex-Tech’in yeni tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Immortal King (IK), hareketli ve efektlerle süslenmiş savaş sahneleriyle göz dolduruyor. Immortal King‘i ücretsiz olarak (free2play) Türkçe dil desteğiyle oynayabilirsiniz.

Bir önceki strateji oyunu “Sezar Online“a göre birçok yeni ve üstün özelliği bulunan Immortal King‘de çeşitli kahraman ve savaş düzeni kullanarak 10.000’den fazla savaş türü oluşturabilir, 72 farklı ordu türü ve 10 farklı stratejik dizilişin yanısıra 100’ün üzerindeki boss çeşidiyle çetin savaşlara girebilirsiniz.

Kahramanınızla size verilen ilk görevleri yerine getirdikten sonra kendi krallığınızın temelini atarak, şehrinizi inşaa etmeye başlamalısınız. “Tapınak” seviyeniz şehir seviyenizi temsil eder ve diğer binalarınız tapınağınızın seviyesinden yüksek olamaz.

Şehrinizde bulunan “Kır Evi” seviyelerini yükselterek halkınızdan daha fazla vergi elde edebilir, bu vergileri gümüş olarak tapınağınızdan toplayabilirsiniz. Fakat bu gümüşleri toplayabilmeniz için kasanızda yeterli boşluk olması gerekir, “Gümüş Kasası” binasını yükselterek daha fazla gümüş saklayabilirsiniz.

“Akademi” binanızı yükselterek kahramanlarınız için yeni taktik ve yetenekler geliştirebilir, böylece en zorlu rakiplere karşı avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Şehrinizde yer alan “Dükkan” sayesinde yeni kıyafet, silah ve binek gibi ekipmanlar alabilir, bunları saklayabilir ve özelliklerini arttırarak daha güçlü hale getirebilirsiniz.

“Tahıl Ambarı”nızın seviyesini yükselterek çiftlikten daha fazla tahıl toplamanız mümkün, topladığınız tahılları ileriki seviyelerde yeni asker alırken kullanacağınız için olabildiğince fazla depolamanızda fayda var. Dilerseniz fazla tahıllarınızı “Market”te satabilir veya başkalarının sattığı tahılları satın alabilirsiniz.

Elinizdeki kahramanların tecrübe seviyesini onları eğiterek yükseltebilirsiniz. Aynı anda daha fazla kahraman eğitmek için ise “Eğitim Yeri” binanızın seviyesini yükseltmeniz gerekir. Immortal King‘in en güzel yanlarındna biri ise kahramanınız eğitimdeyken bile savaş yapabiliyor olması, böylelikle vakit kaybetmeden hem kahramanınızın seviyesini yükseltebilir hem de oyunda ilerleyebilirsiniz.

Immortal King Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Immortal King Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

14 yorum yapıldı
Yorum Yaz!