Insurgency: Sandstorm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Insurgency: Sandstorm Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Insurgency: Sandstorm
85.00 TRY
-
Steam Insurgency: Sandstorm
419.99 ARS
-
Steam Insurgency: Sandstorm
999.00 RUB
-
Steam Insurgency: Sandstorm
79.90 BRL
-
Steam Insurgency: Sandstorm
29.99 USD
-

New World Interactive tarafından geliştirilen ve 2014 yılında yayımlanmaya başlayan MMOFPS oyunu Insurgency, Steam üzerindeki yüksek beğeni oranıyla geçen yıllara rağmen adından söz ettirmeyi başarıyor.

İlk olarak 2007 yılında Insurgency: Modern Infantry Combat adıyla Half Life 2 modu olarak çıkartılan ve kısa sürede beğeni toplayarak artan kullanıcı sayısı nedeniyle bağımsız oyun olarak tekrar kurgulanan Insurgency, amerikan askerleri ile Irak’lı direnişçilerin arasındaki çatışmayı konu alıyor.

Gerçekçiliğiyle dikkat çeken oyunda tamamen kelle koltukta hareket ediyorsunuz, silah tepmesinden, mermi sayısına, nişan sisteminden mermilere karşı olan dayanıklılığa kadar bir çok detayın gerçeğe uygun olarak işlendiği Insurgency‘de sadece 1-2 mermiyle düşmanı görme fırsatınız bile olmadan ölmeniz mümkün. Oyunda işgalci amerikan askeri ya da Irak’lı direnişçi olabiliyorsunuz, bu yönüyle ABD propagandası yapan oyunlardan başarıyla sıyrılıyor.

9 farklı oyun moduyla takım bazlı ve rekabetçi çatışma imkanı veren Insurgency, 32 kişiye kadar destekleyen 16 ayrı harita seçeneği sunmakta. Çok oyunculu modların yanı sıra 5 ayrı co-op modunun da yer aldığı oyunda 4 kişiden oluşan takımlar ile verilen görevleri yerine getirmek için yapay zekaya karşı mücadele ediyorsunuz.

Insurgency: Sandstorm Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: 512 MB üzeri Pixel Shader 3.0 desteği
Depolama: 10 GB
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: 2 GB ve üzeri
Depolama: 10 GB SSD
DirectX: 9.0cYorumlar

2 yorum yapıldı
  • ibrahim says:

    1 nisan tarihine kadar steamde 4.5 liraymış aslında alınıp denenebilir. bu arada açıklamalarda işgalci amerikan askeri yazması hoşuma gitti gerçek çoğu yerde Iraklılara terörist derler

    • oyunkayit says:

      Söylediğiniz gibi Insurgency şu an %75 indirimde, grafikleriyle pek tatmin etmese de yaşattığı deneyim ve verdiği keyif göz önüne alındığında benzerlerine kıyasla oldukça uygun.

Yorum Yaz!