Kader Mühürleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Kader Mühürleri Poster
Kader Mühürleri Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 207

Önemli Uyarı
Sobee Studios, Kader Mühürleri oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Sobee Studios oyunları.

2006 yılında sektöre kazandırdığı MMORPG oyunu İstanbul Kıyamet Vakti‘yle bir ilki gerçekleştiren ve önemli bir başarı yakalan yerli oyun stüdyosu Sobee, İKV ile kazandığı tecrübeyi yeni oyunu Kader Mühürleri‘nde bambaşka bir hikayeyle harmanlayarak oyun severler ile buluşturuyor. Attalid Hanedanlığı’na kadar uzanan tarih öncesi çağları konu alan oyunda, hikaye istikrarlı bir düzlemde, daha önce farklı oyunlarda işlenmemiş şekliyle oyuncuya sunuluyor.

Koruyucu, Şaman, Kılıç Ustası, Tasarımcı ve Avcı olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı karakter sınıfı yer alan Kader Mühürleri‘nde her sınıfın savaş sırasında kullanabildiği ana yetenek, güçlendirici yetenek, ikincil yetenek ve ekipman yeteneği olmak üzere 4 ayrı yetenek türü bulunmakta. Pasif yeteneklere yer verilmeyip sadece aktif yeteneklerle donatılan oyunda, kullanıcının kopukluk yaşamadan akıcı bir şekilde oyuna adapte olması hedeflenmiş.

Oyuna adını veren “mühür” isimli küçük kilden şekillerin yer aldığı Kader Mühürleri‘nde, bu mühürleri toplayarak sahip olduğunuz eşyaların özelliklerini yükseltmek için kullanabiliyorsunuz.

Öldürdüğünüz yaratıklardan karakterinizin seviyesine göre eşyalar düşen oyunda, 11-20 aralığındaki seviyelere ulaştığınızda ileri seviye silah ve eşya düşürme şansınız artıyor.

Kader Mühürleri Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

6 yorum yapıldı
 • alper says:

  oyun neden inmiyor kapandımı

 • serdar says:

  oyun neden inmiyor kayıt olunmuyor kapandı mı

 • anıl says:

  resmi web siteniz oyun içi indirme siteniz hiçbişekilde açılmıyor her gecen saniye oyuncu kaybediyorsunuz

 • caner says:

  saçmalığın daniskası… ağız tadı ile bi türk mmorpg üstelik türkçe oynayacaz die sevinirken , ne üyelik açabiliyoruz ne download edebiliyoruz oyunu böyle şeymi olur

  • oyunkayit says:

   Merhaba caner,

   Testlerimizde indirme ve kayıt aşamalarında herhangi bir problem ile karşılaşmadık. Karşılaştığınız hataları yazarsanız yardımcı olabiliriz.

   İyi oyunlar.

 • Burak says:

  ya kardeşim oyun yapıyorsunuz da login işlemini yapamayan adamlar oyun yapıyor bu kadar da *** bir şirket görmedim

Yorum Yaz!