MageRealm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
MageRealm Poster
MageRealm Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 222

Önemli Uyarı
GTArcade, MageRealm oyununun tüm hizmetlerini 30-08-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GTArcade oyunları.

2009 yılında Şanghay’da kurulan ve kısa sürede önemli çalışmalara imza atarak Çin’in ilk yerel A-share oyun firması olma başarısını gösteren Youzu Interactive’in geliştirdiği ve partneri olan GTArcade tarafından yayımlanan MageRealm, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Herhangi bir yükleme ve kurulum yapılmamasına rağmen benzerlerine kıyasla oldukça kaliteli grafiklere sahip olan MageRealm‘in diğer bir özelliği de oldukça geniş bir içeriğe sahip olması.

Realmguard, Truthkeeper ve Spellmaster olmak üzere benzersiz yetenekler ile donatılmış 3 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda cinsiyet seçimi, imaj özelleştirme gibi özellikler yer almıyor. Bu eksiklikleri gelişmiş kanat, melek ve kahraman sistemiyle fazlasıyla gidermeyi başaran MageRealm‘de, savaşlarda yardımınıza koşan yetenekli yardımcı kahramanlara ve koruyucu meleklere sahip olabilirsiniz. Ana karakterinizle birlikte yardımcı ögelerin de seviye ve özelliklerini geliştirebildiğiniz gibi sahip olduğunuz seviyeye göre farklı yardımcılar da seçebiliyorsunuz.

Tecrübe puanı ve görev ödülleri konusunda özellikle ilk seviyelerde oldukça cömert olan MageRealm, farklı zorluklardaki zindanları ve güçlü bosslarıyla içeriğini çeşitlendiriyor. Kapsamlı skill sisteminin kaliteli görsel efektlerle birleşmesiyle daha keyifli bir oyun deneyimi sunan MageRealm; PvE savaşlarının yanı sıra gerçek oyuncularla yaptığınız PvP savaşlarıyla yeteneklerinizi göstermenize olanak tanıyor.

MageRealm Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!