Microvolts | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Microvolts Poster
Microvolts Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 176

Önemli Uyarı
Rock Hippo, Microvolts oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Rock Hippo oyunları.

Yayına girdiği günden itibaren oyun severlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Microvolts, SK Media tarafından geliştirilen ve Rock Hippo tarafından yayımlanan bir MMOTPS oyunudur. Anime tarzı görselleri, eğlenceli oyuncak karakterleri, aksiyon dolu oyun modlarıyla beğeni toplayan oyun İngilizce dil desteği ile hizmet veriyor.

Pandora, Knox, C.H.I.P. ve Naomi adında dört oyuncağın kendi türlerinden diğer oyuncakları aktif hale getirmesini konu Alan Microvolts, kısıtlı batarya kaynakları yüzünden sürekli aktif halde duramayan bu oyuncakların güç için verdikleri savaşı konu alıyor. Artık dünyanın her yanındaki oyuncaklar Micro World’ün egemenliğini ele geçirmek için gizli bir savaşa katılıyor.

Aynı anda 7 farklı silaha sahip olabileceğiniz oyunda içinde bulunduğunuz duruma ve rakibinize karşı elinizdeki silahlardan istediğinizi kullanabiliyorsunuz. Her karakter birer oyuncak olduğu için gerçek hayattan esinlenerek hazırlanan haritalardaki nesneler karakterinize göre oldukça büyük kalıyor. Microvolts‘da kimi zaman bir ofisteki çalışma masasının üzerinde savaşırken kimi zaman bir çocuk odasındaki oyuncakların arasında düşman kovalayabiliyorsunuz.

Microvolts Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows  XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz
RAM:  512 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5600, ATI 9600 PRO
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Dual Core 2.4 GHz
RAM: 1 GB ve üstü
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForge FX 5800GT, ATI x800 Pro
İlgili HaberlerYorumlar

69 yorum yapıldı
Yorum Yaz!