MicroVolts “Vahşi Batı’da Çatışma” Günc. | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
MicroVolts
MicroVolts

Rock Hippo tarafından geliştirilen sevilen MMOTPS oyunu MicroVolts "Vahşi Batı'da Çatışma" isimli yeni güncellemesiyle oyuncuları 19. yüzyılın Batı Amerika'sına götürüyor. Döneme ait yeni kostüm ve silah setlerinin yanısıra bir çok özelliğin eklendiği MicroVolts'u mutlaka deneyin.
Faaliyet Tarihi:
29-03-2012

MicroVolts “Vahşi Batı’da Çatışma” Güncellemesi

Markham, Kanada 29 Mart 2012 – Rock Hippo Productions hızlı ve öfkeli MMOTPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts’un bir sonraki güncellemesinin birtakım tarihi güzelliklerle dolu olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyar.

Bu Perşembe günü yayınlanacak oyun güncellemesi, yepyeni harita “Vahşi Batı” ile oyuncuları 19. yüzyılın Batı Amerikası’na götürüyor. Oyuncular bu kez en az at üstündeki kovboylar konusunda endişelenecek, çünkü oyuncakları yepyeni bir cephede, Micro World’ün egemenliğini kazanmak için kozlarını paylaşacak. Atlarınızı eyerleyin ve dörtnala ilerleyin!

Rock Hippo, en iyi MicroVolts’çu olmak için pratik yapmak gerektiğini biliyor. Yepyeni “Çatışma” (Scrimmage) modunda, oyuncular yeni stratejileri deneyebilir ve öldürme/ölme oranlarını etkilemeden silah kullanma becerilerini geliştirebilir. Micro World’de öğle vakti yaklaşıp zaman dolarken, bu beceriler çok işe yarayacak!

Kapsül Makinesi de popüler karakter C.H.I.P. için yeni bir kostüm setiyle güncellendi. Ekran resimlerine göz atın ve müzik düşkünlerinin tekrarı için kıyameti koparacağı, MicroVolts’un efsanevi müzisyen ve gitarın efendisi Jimi Hendrix için hazırladığı anmanın ön gösterimini izleyin.

Oyuncular, Pandora için yeni aksesuarlar ve yeni bir silah setiyle tamamlanmış, diğer oyunculara Micro World’ün Vahşi Batısında patronun kim olduğunu gösterecek yeni bir takımı da sabırsızlıkla beklemeli.

MicroVolts Ekibi, Nisan ayı için oyuncuların hoşuna gidecek bir dizi etkinlik hazırladı. Oyunun web sitesini her gün kontrol eden oyuncular, eğlenceye katılma ve en sevdikleri etkinlikler için kayıt olma fırsatını yakalayacak. MicroVolts’çular, Duble Micro Puan ya da Duble Deneyim günlerinden yararlanabilir, bir sonraki Oyun Ustası (Game Master/GM)-Dünya turnuvasında dünyadaki diğer oyun ustalarına meydan okuyabilir ya da Yalnızca-Sniper ve Yalnızca-MicroGun turnuvalarında uzmanlıklarını konuşturabilir. Her etkinliğin sonunda, yeni güncellemenin bir parçası olan yeni eşyaların bazılarını elde etme fırsatı dahil, inanılmaz ödüller MicroVoltsçuları bekliyor.

MicroVolts Hakkında

Oyuncuları, gerçek boyutlu bir dünyada oyuncak boyutunda figürler arasındaki bir savaşın içinde bırakan MicroVolts, iki oyuncunun aynı görünmemesi ve hissetmemesini sağlayan büyük bir özelleştirme seçeneğiyle dört farklı karakter sunuyor. Buna ilave olarak, görsel açıdan zengin, dinamik dünyalar ve silah bolluğu, MicroVolts’u aksiyon oyuncularını bir araya toplayan adrenalin dolu, hızlı bir nişancı oyunu haline getiriyor.

Uzmanlaşması kolay kontrolleriyle, MicroVolts yeni ve deneyimli oyuncular için ideal olmasının yanında, zengin sosyal medya özellikleriyle gerçek bir topluluk hissi sunuyor.
MicroVolts hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.MicroVolts.com sitesini ziyaret edin.

 
Rock Hippo Productions Ltd. Hakkında

Rock Hippo Productions Ltd. bir dijital medya sağlayıcısı ve küresel ölçekte kitlesel piyasaya dağıtım için online video oyunları yayıncısıdır. 2009 yılında kurulmuş olan Rock Hippo, dünyanın her yanındaki bilgisayar oyunu severlere sosyal ağ deneyimi sunup oyun deneyimini ikinci plana alan birinci sınıf bir “oyun serbest” interaktif ortamı sağlamaktadır.

Rock Hippo ve var olan ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen web sitesini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.274


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!