MicroVolts’a İzleyici Güncellemesi Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
28-09-2012

Yeni Güncelleme Yepyeni bir Gözlemci Modu, Yeni Eşyalar ve Yepyeni Bir Sunucu Sunuyor

Markham, Kanada, 27 Şubat 2012 – Rock Hippo Productions aksiyon yüklü MMOTPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts için, oyuncuların takımları izleyerek öğreneceği İzleyici Güncellemesinin yayınlanacağını duyurmaktan memnuniyet duyar. Oyuncular karakterleri için yeni eşyaları ve yepyeni bir sunucuyu da deneyebilir.

Yeni Gözlemci Modu, oyunculara her maçın yakın ve kişisel görüntüsünün izlendiği en iyi koltuğu ayırdı. Oyuncular artık takımın savaşlarını tepeden izleyebilir, rekabeti inceleyebilir ve yeni stratejileri öğrenebilir.

Tabii ki, MicroVoltsçular bu güncellemedeki yeni eşyaları da sabırsızlıkla beklemeli: Kapsül Makinesi yeni öğelerle dolu; oyun içi Dükkan ve Web Mağazası da yeni ürünlerle donatıldı. Naomi yeni “Çiçekli Kimono”suyla savaş alanında gösteriş yapıyor ve Knox “Beysbol Tutucusu” üniformasıyla takım oyuncusu olduğu Micro World’ü gösteriyor.

Daha çok MicroVoltsçuya yer açmak için, MicroVolts Ekibi mevcut “Alkalin” ve “Lityum” sunucularına ilave olarak, “Nikel” adlı yeni bir sunucu ekliyor. Bu, oyunculara ve tecrübeli savaşçılara, yepyeni bir sunucuda yeni arkadaşlar edinme, daha önce hiç bombalamadıkları kişileri bombalama ve kargaşa yaratma fırsatı veriyor.

MicroVolts Hakkında

Dört oyuncak –Naomi, Knox, Pandora ve C.H.I.P.- kendi türlerinden diğerlerini aktif hale getirecek özel talimatlar taşıyor. Ama kısıtlı batarya kaynakları yüzünden, güç için savaşmak zorundalar. Artık dünyanın her yanındaki oyuncaklar Micro World’ün egemenliğini ele geçirmek için gizli bir savaşa katılıyor.

MicroVolts ücretsiz bir online çok oyunculu üçüncü kişi nişancı oyunudur. Oyuncular ve yorumcular MicroVolts’un dinamik karikatür tarzı grafikler ve yoğun hızlı bir oyun içeren benzersiz oyun deneyiminden övgüyle söz ediyor. Oyuncular kendi özel karakterlerini yaratabilir, 7 silah türü arasında anında değişim yapabilir ve 10’u aşkın heyecan verici mekanda bu silahları kullanabilirler. Her hafta düzenlenen etkinlikler ve turnuvalar, sosyal medya kanallarından ve forumlarından güçlü bir oyuncu katılımı ile, oyun hem sosyal hem de rekabetçi oyunculara hitap ediyor. www.MicroVolts.com sitesinden hemen savaşa katılın!

Rock Hippo Productions Ltd. Hakkında

Rock Hippo Productions Ltd. bir dijital medya sağlayıcısı ve küresel ölçekte kitlesel piyasaya dağıtım için online video oyunları yayıncısıdır. Rock Hippo, dünyanın her yanındaki bilgisayar oyunu severlere sosyal ağ deneyimi yaşatarak hepsinden daha iyi bir oyun tecrübesini sunan interaktif bir ‘ücretsiz oyun’ ortamı sağlıyor.

Rock Hippo ve var olan ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen www.rockhippo.com sitesini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.197


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!