Might & Magic Heroes Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Blue Byte tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan Might & Magic Heroes Online, free2play MMORPG oyunudur. Klasik Might & Magic evreninin büyük oranda korunduğu Might & Magic Heroes Online‘da görsellik ve oynanabilirlik açısından eklenen ve çıkartılan özellikler de bulunuyor. Bir tarayıcı oyununa göre oldukça iyi grafik ve görsel efektlerin yer aldığı oyunda uygulayacağınız strateji bir çok yönden büyük önem taşıyor.

Haven ve Necropolis olmak üzere 2 farklı ırk seçeneği sunan Might & Magic Heroes Online‘da her ırk kendi içerisinde 2 farklı sınıfa ayrılıyor. Temel olarak savaşçı ve büyücü olarak ayrılan bu sınıfların kendine has özellik, yetenek ve eşyaları bulunmakta. Benzerlerine oranla daha yavaş bir oynanışa sahip olan oyunda gelişmiş bir skill (yetenek) sistemi de bulunuyor. Might & Magic Heroes Online görevlerde her detayı önünüze hazır olarak sunmuyor, bu sayede tek tuşla tıklayıp hızlıca seviye atlamak yerine verilen görevleri aşama aşama yerine getirmeniz gerekiyor.

Kendinize ait bir şehre sahip olabildiğiniz oyunda, farklı binalar inşa edip hem kaynak toplayabiliyor hem de askeri birimler üretebiliyorsunuz. Gizemli atmosferi ve stratejinin fazlasıyla ağır bastığı içeriğiyle Might & Magic Heroes Online oyun severlere farklı bir deneyim sunuyor.

Might & Magic Heroes Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!