Minimum | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Minimum Poster
Minimum Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 214

Önemli Uyarı
Atari, Minimum oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Atari oyunları.

Wisconsin (ABD) merkezli oyun stüdyosu Human Head tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen ve lisans sahibi Atari ve Cubed işbirliğiyle yayımlanan Minimum yenilikçi özelliklere sahip bir MMOTPS oyunudur. Minimalist grafikleriyle dikkat çeken Minimum‘da çok sayıda silah, farklı özelliklerde haritalar ve eğlenceli oyun modları bulunmakta. Shooter olmasına rağmen RTS ögelerine de rastlanan Minimum‘da gerekli olan şema, ham madde ve polyhedrons adı verilen bileşenleri toplayarak kendi silahınızı üretmeniz de mümkün.

Beta sürecinde sınırlı içerikle kullanıcı karşısına çıkacak olan Minimum‘un gözde oyun modu ise Titan. MOBA temeline dayanan bu modda 5 kişilik 2 takım, her 2 takımın merkez üssü ve takımları temsil eden 2 adet devasa titan yer almaktadır. Titan modunda haritaların belirli noktalarında bulunan ve creeps adı verilen minik canlılar bulunur, zararsız olan bu canlıları yok edip taşımakta oldukları kristalleri toplayarak takımınızı temsil eden titanın gücünü yükseltebilir ve rakip takıma karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Karşı takımın duvarlarını yıkıp titan ve üssü yok etmeyi başaran takım ise oyunu kazanır.

Pompalı, keskin nişancı, plazma, makinalı tüfek gibi farklı türlerde silah seçeneği sunan Minimum‘da kılıç gibi ilkel silahlar kullanabiliyorsunuz. Kendine özgü içerikleriyle farklı bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan Minimum‘u tüm nişancı oyunu sevenlerin test etmesini öneriyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!