Mount & Blade II: Bannerlord | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2005 yılında Ankara’da kurulan yerli oyun şirketi TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord ve yayımlanan, PlayStation, Xbox ve PC platformlarında oynanabilen rol yapma oyunu ve savaş simülasyonudur. PC için Steam üzerinden oynama imkanı bulunan Mount & Blade II: Bannerlord‘a resmi sitesi üzerinden kayıt olarak hesap oluşturabilir ve oyun ile ilgili güncellemelerden kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Mount & Blade serisiyle tüm dünyada önemli başarılara imza atan TaleWorlds’ün en yeni oyunu olan Bannerlord’da gelişmiş yapay zekaya karşı tek başınıza mücadele edebilir ya da gerçek oyuncularla adrenalin dolu savaşlar gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisindeki arz ve talebe dayalı bir ekonomik sisteme sahip olan oyunda fiyatlar oyuncuların ürünlere olan ilgisine göre sistem tarafından dengelenmekte.

Şirket tarafından üretilen özel bir oyun motoru ile geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord‘da kullanıcılara açık olan araçlar sayesinde herkes kendi oyun haritasını tasarlayabiliyor. Benzersiz özelliklere sahip özel silahlar da üretebildiğiniz oyunda diplomasi yolunu kullanarak çeşitli anlaşmalar yapabilir ve kazandığınız dostlar ile gücünüze güç katabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!