Overwatch | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Blizzard tarafından geliştirilen ve yayımlanan Overwatch, ilk olarak BizzCon 2014’te duyurulan birinci şahıs kamera açısına sahip takım bazlı bir nişancı (MMOFPS) oyunudur. Omnic adı verilen ileri düzey yapay zekaya sahip robotlar ile uluslararası saldırı gücü Overwatch‘ın mücadelesini konu alan oyun yakın gelecekte geçiyor. Bilim kurgu ögelerine bolca yer verilen Overwatch‘taki karakterlerde ise benzersiz fantastik yeteneklere rastlamak mümkün.

Saldırı, savunma, tank ve destek olmak üzere 4 ayrı sınıf seçeneği sunan Overwatch‘da şu an için toplam 14’ün üzerinde kahraman yer alıyor. Her biri özel yeteneklerle donatılmış olan bu kahramanların türleri ve silahları da birbirinden farklı. Örneğin saldırı karakteri olan Pharah ile uzun sıçramalar yapıp aynı anda rakiplerinize onlarca mermi gönderebiliyorken, destek karakteri olan Symmetra ile rakiplerinizin kalkanlarını etkisiz hale getirebiliyor ve ışınlanma noktaları oluşturarak takım arkadaşlarınızın istediğiniz noktaya ışınlanmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Taktiksel açıdan oldukça geniş seçenekler sunan Overwatch, görsel efektleri ve gelişmiş oyun mekanikleriyle de keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Haritaların bir kısmı gerçek dünyadan esinlenerek oluşturulan oyunda İngiltere, Japonya ve Antik Mısır’daki çeşitli bölgelerde aksiyon dolu çatışmalara girebiliyorsunuz.

Oldukça kaliteli bir içeriğe sahip olan Overwatch‘ın çıkış tarihi henüz duyurulmasa da kayıt ol bağlantısına tıklayarak beta testleri için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Overwatch Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

20 yorum yapıldı
Yorum Yaz!