Blizzard Büyük Kış İndirimleri Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
28.11.2019

27.11.2019 – Blizzard’da büyük kış indirimleri başlıyor! En sevdiğiniz Blizzard oyunlarında bugünden başlayarak 2 Aralık’a kadar sürecek indirimler sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla Azeroth, Sanctuary, Nexus ve çok daha fazla diyarda maceradan maceraya koşma şansı elde edeceksiniz!

Büyük Oyunlarda Büyük İndirimler!

Bugünden itibaren 2 Aralık’a kadar Blizzard Mağazası’nda devam edecek indirimler şu şekilde sıralanıyor:
World of Warcraft®: Battle for Azeroth™ – Battle for Azeroth’ta (Standard, Digital Deluxe Sürümü veya Digital Deluxe Yükseltmesi) ve diğer Digital Deluxe eşyalarında %50’ye varan indirimlerin yanı sıra yeni oyuncuların aboneliği ilk ay %50 indirimli. Aboneliğin hem World of Warcraft hem de World of Warcraft Classic’e erişim sağladığını hatırlatalım.

Overwatch® – Standart Sürümde %25, PC için olan Legendary Edition’da ise %50 indirim şansı başladı. Ayrıca bugünden itibaren 4 Aralık’a kadar oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümlerini ücretsiz deneyebilirsiniz!

Hearthstone® – Hearthstone Kahramanları Alleria Windrunner, Magni Bronzebeard ve Medivh’i %30 indirimle satın alabilirsiniz.
Diablo® III – Ana oyun ve Reaper of Souls genişleme paketinde %50’ye varan indirimlerin yanı sıra Eternal Collection, Battle Chest, Rise of Necromancer ve Reaper of Souls Digital Deluxe sürümlerinde indirimler başladı.

Heroes of the Storm® –Welcome to the Nexus ve Heroic Reinforcements Paketlerinde %30’a varan indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca sadece oyun içinde yer alan 360-day Stim Pack de %33 indirimli.

StarCraft®: Remastered and StarCraft® II – StarCraft Remastered ve StarCraft II ek paketleri ile oyun içi yorumlar yapan sunuculara %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. StarCraft Remastered ve Cartooned paketi de %40 indirimde.

BlizzCon® 2019 Sanal Bileti – Sanal biletler şimdi %15 indirimli. Bu biletle BlizzCon 2019 boyunca sadece Sanal Bilet sahiplerinin erişim sağlayabildiği özel yayınları tekrar tekrar izleyebilir ve birçok Blizzard oyununda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyelerin neler olduğunu öğrenmek için tıklayın.

Tüm indirimlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Blizzard Resmi Mağazasında İndirim Fırsatları!

Operasyonu Fanatics tarafından yürütülen Blizzard online mağazasında şu andan başlayarak yıl sonuna dek sürecek indirimler başladı. Her üründe %25’e varan indirimlerin yanı sıra siparişin tamamı üzerinden %30’a kadar indirim fırsatları sizi bekliyor. Hemen Blizzard Mağazası‘nı ziyaret edin, alışveriş sepetinizi doldurun ve yıl sonuna kadar düzenli olarak sepetinizi kontrol ederek avantajlı fiyatları kaçırmayın (bazı ürünler indirime tabi olmayabilir)!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.896


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!