Dark Inside Teaser’ı Yayınlandı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dark Inside Teaser'ı Yayınlandı! Poster
Dark Inside Teaser'ı Yayınlandı! Poster

Türk yazılımcılardan oluşan bağımsız oyun geliştiricisi G-Tech Atölye tarafından geliştirilmeye devam eden Dark Inside'ın oyun içi görüntülerden oluşan ilk videosu yayınlandı! Korku temalı çok oyunculu bir aksiyon oyunu olan Dark Inside'da hakkındaki ilk bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
03.06.2018

Yerli bağımsız oyun geliştiricisi G-Tech Atölye tarafından bir süre önce geliştirilmeye başlayan Dark Inside’ın oyun hakkında ipuçları veren ilk videosu yayınlandı.

Terk edilmiş bir kasabada geçen oyun karanlık ve kasvetli atmosferiyle aksiyon ve gerilimi bir arada sunuyor. Çok oyunculu moda sahip olan Dark Inside’da toplam 10 kişilik mücadeleler yapılabilmekte. Söz konusu kasabada yer alan antika ve değerli eşyaları ele geçirme üzerine kurgulanan oyunda oyuncular hem hayatta kalmak hem de mümkün olduğunda fazla para ve değerli eşya toplamak için mücadele ediyor. Oyunda yer alan silah ev mühimmatlar konusunda ise henüz bilgi yok.

Kazananın oyun sırasında elde edilen para, antika ve ziynet eşyalarının değerine göre belirlendiği Dark Inside’da elde ettiğiniz paralar yeterli miktara ulaştığında Steam cüzdan koduna dönüştürülüp alışveriş için kullanılabilecek ve istenirse dekont karşılığında belirli kurumlara bağış olarak aktarılabilecek. Tabii ki bu işlem sahip olduğunuz oyun parasının belirli bir oranı ile sınırlı tutulacak.

Geliştirilme süreci devam eden Dark Inside’ın en kısa zamanda tamamlanarak sektördeki yerini almasını ümit ediyor ve oyunkayit.com ekibi olarak G-Tech Atölye ekibine kolaylıklar diliyoruz.

Toplam Okunma Sayısı : 2.292


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!