Asphalt 9: Legends Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Asphalt 9: Legends Geliyor! Poster
Asphalt 9: Legends Geliyor! Poster

Sevilen mobil yarış oyunu Asphalt serisinin yeni oyunu için geri sayım başladı! Asphalt 9: Legends 2018 yazında tüm dünyada iOS, Android ve Windows PC platformları üzerinden oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni versiyon hakkındaki detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
06.06.2018

İstanbul, 4 Haziran, 2018 – Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu geri döndü! Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, birçok ödüle sahip ünlü arcade yarış serisi Asphalt’ı yeni oyunuyla bir adım ileri taşıyor. Asphalt 9: Legends; seriyi başarılı kılan arcade yarış oyunlarının kendine has eğlencesini, güçlü bir çoklu oyuncu sistemi ile gelen sosyal özelliklerle harmanlayarak mobil ve konsol grafikleri arasındaki sınırı yok sayan bir oynanış sağlıyor.

Asphalt 9: Legends şu ana dek yalnızca konsollarda görülebilecek grafik kalitesini mobile taşıyor. Gameloft’un geliştirdiği yeni ve güçlü grafik motoru, HDR ve PBR sayesinde ışığın en ufak detayını dahi gerçek hayattaki şekliyle yansıtıyor. Grafik detaylarındaki hassasiyetin yanı sıra, dünyanın en prestijli arabaları ve ikonik lokasyonları ile birleşimi, oyunculara muhteşem ve sürükleyici bir yarış deneyimi sunuyor.

Oyuncular, sürücü koltuğuna geçerek çarpıcı lokasyonlarda yarışırken birçok inanılmaz akrobatik hareketi gerçekleştirebilecekler. (yüksek nitro boost’u, 360° taklalar, kendi ekseni etrafında dönme vb.) Asphalt’ın büyük beğeni toplayan oyun stili; Asphalt: 9 Legends’ın Touchdrive™ özelliğiyle, sürüş kontrollerine yeni bir yaklaşım kazandırarak sürüş keyfine, stratejik karar vermenin önemini arttıran bir boyut ekliyor.

İster Touchdrive™, ister klasik kontroller olsun, oyuncuları pistlerdeki dinamik çevre elementlerinin etkisiyle, yoğun ve aksiyon dolu yarış deneyimi ile etkileyici bir hız serüveni bekliyor.
Asphalt 9: Legends, sekiz farklı oyuncunun aynı anda birbirleri ile yarışabilecekleri eşsiz bir rekabet ortamı sunuyor. Serinin yeni özelliği “Kulüp Sistemi” ile oyuncular kendi topluluklarını kurup, yönetebilecek ve sosyal özellikler ile oyunun atmosferini çok daha iyi hissedebilecekler.

Gameloft oyunlarının üretiminden sorumlu başkan yardımcısı Alexandre Pelletier-Norman, “Asphalt Serisi, halen artmakta olan 650 milyon indirilme sayısı ile mobil yarış oyunlarının lideri konumunda. Asphalt 9: Legends ile birlikte ise amacımız, hayranlarımızın 14 yıl boyunca tecrübe ettiği saf arcade eğlenceyi bir üst seviyeye çıkarmak ve yeni nesil mobil yarış oyunlarında vites arttırmak.” diyor ve “Asphalt ismiyle gelen –yüksek oktanlı- aksiyon, yarışseverleri kapsayıcı bir yarış deneyimine davet ediyor ve biz de onların yeteneklerini kanıtlayarak “Efsane”lerden biri olmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.” şeklinde ekliyor.

12-14 Haziran tarihleri arasında E3’te olacağız! Asphalt 9: Legends ile ilgili gelişmeleri resmi sayfamızdan takip edin ve mobil yarış oyunlarının geleceğine tanıklık edin!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.148


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!