LG PUBG TGL Finalistleri Belli Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
LG PUBG TGL Finalistleri Belli Oldu! Poster
LG PUBG TGL Finalistleri Belli Oldu! Poster

Türkiye'de düzenlenen en kapsamlı PUBG espor ligi olan LG PUBG Tamgame Ligi'nde finalistler belli oldu! 480 takım ve 1920 oyuncunun katıldığı 60 bin $ nakit ödüllü organizasyonun 20 finalisti arasından ilk 3'e giren takımları çok sayıda ödül bekliyor!
Faaliyet Tarihi:
13.06.2018

TAM Game ve PUBG Corp işbirliği ile Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerini kapsayan ilk onaylı Playerunknown’s Battlegrounds Ligi “LG PUBG TAMGAME”de Büyük Finale Sayılı Günler Kaldı…

Mart ayında başlayan turnuvalar ile Türkiye’deki PUBG ve eSpor severlerle buluşan “LG PUBG TAMGAME” Ligi için büyük finale sayılı günler kaldı. 3 ay içinde toplam 1920 oyuncunun mücadele ettiği ve alanında Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından olan “LG PUBG TAMGAME” Ligi’nde, yarı finalde yapılan karşılaşmaların ardından 72 takım içinden 20 takım büyük finale katılmaya hak kazandı.

Biletleri GameSatış sitesinde günler önce satışa sunulan dev organizasyona, oyuncu takımlar ve izleyicilerle birlikte ortalama 2500 kişinin katılması bekleniyor. Büyük finalde şampiyonluk için mücadele edecek finalist takımlar;

1. Oyun Hizmetleri
2. TOA Esports
3. Mod-Z
4. Gaz Gezenler
5. Griffins
6. Ice Esports Club
7. Dark Passage
8. Moria’s Sons
9. Team Ready
10. Beşiktaş Esports
11. Osh-Tekk Warriors
12. Gameparam ESC
13. YoungStars TOA
14. Misi Esports Club
15. Not Fair
16. HWA Gaming
17. Invictum E-Sports
18. Kızıl Elma
19. Apophis Team
20. The Order

Toplamda 60 bin dolarlık nakit ödülün dağıtılacağı “LG PUBG TAMGAME Ligi”nin finalinde şampiyon olan takım, 16 bin dolar nakit ve ana sponsordan ekipman ödüllerinin yanı sıra, Berlin’de 25-29 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan 2 Milyon dolar ödüllü “PUBG Global Invitational” turnuvasına katılmaya hak kazanacak. Ayrıca büyük finalde dereceye giren 2. takım 8 bin dolar, 3. takım 4 bin dolar para ödülünün sahibi olacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.413


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!