Asphalt 9: Legends Çin Pazarına Giriyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Asphalt 9: Legends Çin Pazarına Giriyor! Poster
Asphalt 9: Legends Çin Pazarına Giriyor! Poster

Mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends'ın geliştiricisi Gameloft, Çin'in en büyük şirketlerinden Alibaba Interactive Entertainment ile Asphalt 9: Legends'ı Çin'de yayımlamak için iş birliğine imza attı. 50 milyondan fazla indirilen mobil yarış oyunu fenomeni A9L artık Çin'e doğru yarışıyor!
Faaliyet Tarihi:
08.08.2019

İstanbul, 7 Ağustos, 2019 – Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft ve Alibaba Digital Media & Entertainment Group’un mobil dağıtım plaformu Alibaba Interactive Entertainment, bugün stratejik bir iş birliğini duyurdular. Dünyanın en çok indirilen mobil yarış serisi Asphalt 9: Legends, Çin’de 8 Ağustos tarihinden itibaren App Store ve 15 Ağustos tarihinden itibaren ise Android mağazalarından erişilebilir olacak.

Gameloft Barcelona tarafından yaratılan ve 2018’de piyasaya çıkan, Asphalt 9: Legends kısa bir sürede onlarca ödüle layık görülerek, mobil arcade yarış oyunları arasında lider konumuna yükselmiştir. Oyun, oyuncuların dünyanın en ünlü arabalarını yarışta görmenin heyecanını ve eğlencesini deneyimlemelerine olanak sağlamakla beraber, 2019 Apple Design Award dahil birçok prestijli ödülün de sahibi olmuştur.

Alibaba Interactive Entertainment tarafından dağıtılan Asphalt 9: Legends’ın yeni versiyonu; Çinli oyunculara yeteneklerini mükemmelleştirebilecekleri ve kendilerini kanıtlayabilecekleri, dünya çapında heyecan uyandıran pistlerde rekabet edebilecekleri, aynı zamanda efsaneleşebilecekleri eşsiz bir arcade yarış deneyimi sunmaktadır. Asphalt 9: Legends, Bugatti Chiron, McLaren P1, Lamborghini Terzo Millennio dahil olmak üzere dünyanın en hızlı ve en prestijli yaklaşık 65 adet süper ve hiper araçlarını oyuncuların beğenisine sunmaktadır.

Gameloft’un geliştirici ekibi, Çin’de yer alan mobil oyuncuların oyun stillerine uygun Asphalt 9: Legends’ın özel bir sürümünü yayınlamak için Alibaba Interactive Entertainment ile yakın bir çalışma gerçekleştirmiştir.

“Çin’in en büyük mobil oyun dağıtıcılarından biri olan Alibaba Interactive Entertainment ile bu stratejik işbirlikteliğini gerçekleştirmekten dolayı çok heyecanlıyız.” diyen Kuzey Asya Satış ve Pazarlama VP’si Alix Cloux sözlerine, “Alibaba Interactive Entertainment ile yapılan bu işbirliği, Gameloft’un oyunculara nerede olurlarsa olsun en iyi oyun deneyimini yaşatma felsefesine uygundur. Asphalt 9: Legends’ın oyuncular ile buluşmasını dört gözle bekliyoruz.” şeklinde devam etti.

Alibaba Interactive Entertainment’in Genel Müdürü Simon Shi ise; “Asphalt 9: Legends’ın Çin’de yayınlanmasını desteklemekten ve bütün Çinli oyunculara, dünyanın en popüler yarış oyununda efsane olmalarına şans tanımaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir marka olarak, bu iş birlikteliği ile Çin’de yer alan milyarlarca mobil oyun tutkununa mümkün olan en iyi deneyimi sunma bağlılığımızı da bir kez daha vurgulamış olacağız.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.433


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!