Gameforge’tan Yeni MMORPG: Soul Worker | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Gameforge'tan Yeni MMORPG: Soul Worker Poster
Gameforge'tan Yeni MMORPG: Soul Worker Poster

Gameforge Avrupa ve Kuzey Amerika yayın haklarını satın aldığı anime MMORPG Soul Worker'ı duyurdu. Kısa süre içerisinde 2. oyununu duyuran Gameforge, Metin2 ile yakaladığı başarıyı SoulWorker ile yakalayıp oyun severlere yeni RPG deneyimi yaşatmayı hedefliyor.
Faaliyet Tarihi:

Karlsruhe, 27.04.2016 – Gameforge, Güney Koreli geliştirici stüdyosu Lion Games ile işbirliğini ve SoulWorker‘i Avrupa ve Kuzey Amerika’da yayınlayacağını beyan ediyor.

Gameforge’nin SoulWorker‘den sorumlu ürün müdürü Daniel Werner, “SoulWorker sayesinde artık Avrupalı ve Kuzey Amerikalı oyuncuların en büyük isteklerini karşılayabileceğiz.” dedi ve şu sözleriyle devam etti: “SoulWorker‘in sıra dışı tarzı özellikle anime hayranlarında büyük ilgi uyandıracak. Bu inanılmaz derecede sevilen oyunu piyasaya sürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Gameforge SoulWorker’ı Avrupa ve Kuzey Amerika piyasasına sürüyor

SoulWorker, Güney Kore’ye özgü sürükleyici anime tarzında aksiyon dolu bir MMORPG’dir. Oyunun odağında üçüncü şahıs nişancısı konumunda şiddetli çatışmalar yer alıyor.

Oyuncular genç bir seçkinin rolünde kıyamet sonrası bilim kurgu dünyasında tehlike saçan güçlere karşı klavye, tuş ve isteğe bağlı olarak controller yardımıyla savaşabiliyor. Her karakter, sınıfını ve silahını etkileyen intikam ya da çılgınlık gibi çok yoğun duygulara sahip olabiliyor. Genç kahramanları SoulWorker yapan zaten söz konusu duyguların kazandırdığı yeteneklerdir. Bu yetenekleri savaş esnasında sınıfına özgü saldırı ve savunma manevralarında kullanabiliyorlar.

Japon animelerin ve aksiyon dolu MMORPG’lerin hayranı olanlar HAVOK Vision Engine+ kullanan SoulWorker sayesinde film sahnelerini aratmayan bir oyun macerasına hazır olabilir. Sürükleyici hikayesi, inceden inceye hazırlanmış Cel-Shading animasyonları, ara sahneleri ve sesli YZK diyalogları; anime hayranlarında ilk saniyeden itibariyle hayranlık uyandıran filmlere layık sıra dışı bir görsellik sunuyor.

Alışıla gelenden farklı taptaze sınıflar göreceksiniz, örneğin “Uğuldayan Gitar”: Saldırı ve şifa efektleri için silah yerine büyülü bir elektronik gitar çalar ve türünün tek örneği olarak başka boyutlardan gelen tehlikelere karşı savaşır.

SoulWorker’de oyuncuları neler mi bekliyor?

SoulWorker‘ın oyun severlere sunduğu temel özelliklerden bazılarını paylaşıyoruz.

– İnsanlığın kurtarılışını canlandıran sürükleyici bir anime hikayesi

Sürüler halindeki düşmanlar SoulWorker dünyasını tehdit ediyor. Bunların arasında sadece insanlığı yok etme peşinde olan başka boyutlardan gelen yaratıkların dışında, özel askeri kitleler ve güç uğrunda gözü dönmüş başka halklar da yer alıyor.

– Oyunun başlangıcında dört sınıf

Oyunun başlangıcında oyunculara dört anime tarzında sınıf sunulur. Oyuncular “Kılıçşör”, “Orakşör”, “Silahşör” ya da “Uğuldayan Gitar” sınıfları arasında seçim yapabilir. Efekt ve aksiyon yüklü gerçek zaman savaşlarını, yüksek performanslı bir üçüncü şahıs nişancı bakış açısından dolu dolu izleyebilirsiniz.

– Muhteşem PvE içerikli macera dolu zindanlar

Efsaneye uygun patronlar içeren ve farklı zorluk derecelerinde 100’ü aşkın PvE zindanı bulunur. Başlangıçtaki mahzenler SoulWorker‘i anlatırken maceracılar yüksek seviyeli bölgelerde ya da günlük mücadelelerde ganimet peşine düşer.

– Açık muharebe alanında kitle savaşları için özel PvP bölgesi

“6. mıntıka”, oyuncuların birbirleriyle savaştığı PvE bölgelerinin sınırında bulunan tehlikeli bir bölgedir. Bölgenin ortasındaki gözü dönmüş canavarlar ve devasa patron heyecanı doruğa çıkarır.

– Zanaat, Loncalar, Konutlar ve dahası

Zanaat alanında sadece karbon kağıdı yöntemiyle çok sayıda nesne üretilebilir. Ayrıca oyuncular bir grup ya da lonca kurabilir ve hatta arsa bile alabilir. Evinizi ocağınızı çok sayıda mobilyayla döşeyebilirsiniz. Zırh, silah ve belli güçlendirme sihirleri kazandıran özel kartların alışverişini yapabileceğiniz kullanışlı bir Pazar Yeri de mevcut.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.794


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!