Pirate Storm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Bigpoint tarafından yayımlanan tarayıcı oyunu Pirate Storm sizleri tehlikelerle dolu, uçsuz bucaksız devasa okyanusa davet ediyor. Kaptanı olduğunuz geminizle tehlikeli karasulara yelken açarak dev deniz canavarlarına, acımasız korsanlara ve binlerce oyuncuya karşı korkusuzca savaşabilir, bölgenin tek hakimi siz olabilirsiniz.

Pirate Storm‘da yok ettiğiniz her deniz canavarı ve korsan gemisi arkasında içi dolu hazine sandıkları bırakır. Bu sandıkları toplayarak çeşitli eşyalar ve altın kazanabilirsiniz. Okyanusun derinliklerine dalış yapabildiğiniz oyunda, her dalışta değerli eşyalar çıkarma şansınız da bulunuyor.

Detaylı içeriğiyle dikkat çeken Pirate Storm‘da sahip olduğunuz geminin güverte ve yelkenleri gibi temel kısımlarının yanısıra top ve zıpkın gibi silahlarını istediğiniz şekilde düzenleyip geliştirebiliyorsunuz. Macera dolu 12 farklı harita ve 3 ayrı bölgeden oluşan Pirate Storm‘da birbirinden keyifli 100’ün üzerinde görev bulunmakta. Bu görevleri yerine getirerek daha hızlı gelişebilir ve çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Haritada yer alan adalara uğrayarak geminizi rıhtıma bırakabilir, böylece adada gezinirken deniz canavarlarından ve korsanlardan korunabilirsiniz. Adalarda bulunan tersaneler sayesinde geminizdeki hasarları giderebilirken, müzayede salonunda alışveriş yapabilir, tavernadan ise yeni görevler alarak cesaretinizi ispat edebilirsiniz.

Pirate Storm Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!