Kahramanların Görevi Açılış Özel Promo Kod | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/


Üyelere Özel Etkinlik
Promo Kod Etkinliğinden yararlanabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Yeni Üyelik - Üye Girişi
Sadece 1 Adet Promo Kod Kullanabilirsiniz
Almış Olduğunuz
Promo Kod
Günlük Promo Kod Limiti Doldu
Bu oyunda bugün için ayrılan kodlar tükenmiştir.
Gece saat 00.00'da limit sıfırlanacaktır. Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.
Promo Kod Tükendi
Kahramanların Görevi promo kodları tükendi. Yeni promo kodlar geldiğinde facebook
sayfamızdan duyuru yapılacaktır.
Tebrikler
Promo Kodu kullanmak için
hemen tıklayınız.

Esprit Games’in Türkçe dil desteğiyle yayımladığı tarayıcı oyunu Kahramanların Görevi (Duty of Heroes) promo kodlarını kullanarak birbirinden güzel oyun içi hediyelere ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Promo Kod Nasıl Kullanılır?

Sitemizden almış olduğunuz Kahramanların Görevi promo kodunu kullanabilmeniz için Kahramanların Görevi’ne kayıt olmanız, kayıtlı kullanıcı iseniz oyuna giriş yapmanız gerekmektedir. Oyuna girdikten sonra ekranın sağ üst kısmındaki “Etkinlik Ödülü” butonuna tıklayın ve açılan penceredeki “Paket Borsası” sekmesine giriş yapın. Ekrandaki kutuya sitemizden almış olduğunuz promo kodu yapıştırıp onayladığınızda çantanıza içerisinde hediyelerin yer aldığı bir paket gelecektir. Paketi üzerine tıklayarak açabilir ve hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kahramanların Görevi Açılış Özel Promo Kod Etkinliği Kod Kullanımı Kahramanların Görevi Açılış Özel Promo Kod Etkinliği Kod Kullanımı

Kahramanların Görevi Promo Kod Hediyeleri

– 1 adet Physical Defense Gem (2.seviye)
– 1 adet Magical Defense Gem (2.seviye)
– 2 adet Big Energy Bottle

Önemli Uyarı
– Her kullanıcı etkinlikten sadece 1 kez faydalanabilir, daha önce kod kullanarak hediye alan oyuncular 2. kez kod kullandıklarında “Sistem meşgul. Lütfen daha sonra tekrar deneyin” uyarısı alacaktır.
– Her promo kod sadece 1 kez kullanılabilir, aynı kod 2. kez kullanılamaz.
– İnternet kafe ve ortak ağa bağlı bilgisayarlardan kod alan kullanıcıların kullanılmış kod uyarısı alması durumunda farklı bir ağa bağlı bilgisayardan tekrar kod alması gerekmektedir.
– İlk kez yeni kod kullandığı halde hata alan kullanıcılar oyun içerisindeki “GM” butonunu kullanarak oyun görevlilerinden destek isteyebilir.Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!