Remanum | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Remanum Poster
Remanum Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
13+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 17

Önemli Uyarı
Travian Games, Remanum oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Travian Games oyunları.

2012 yılında “En İyi MMO Tarayıcı Oyunu” kategorisinde “Best Tycoon Browser MMO” ödülüne layık görülen Remanum, tarayıcı tabanlı oyunların vazgeçilmez ismi Travian Games tarafından geliştirilen politikacı/tüccar rolünün üstlenildiği keyifli strateji oyunudur. Oyun geliştiricilerinin sık sık faydalandığı Roma İmparatorluğu döneminde geçen oyunda, Akdeniz çevresinde konuşlanan bir şehirde tüccar olarak oyuna başlıyorsunuz.

Altı aylık turlardan oluşan Remanum’da tur boyunca en fazla üne ve zenginliğe sahip olarak isminizi en iyiler listesinin başına yazdırmaya çalışıyorsunuz. Altı aylık tur sonunda birinci olan oyuncuyu ise büyük bir ödül bekliyor. Yeni tura “İmparator” olarak başlayan önceki tur birincisi, bu ünvan sayesinde diğer oyuncularda olmayan çeşitli özelliklere sahip oluyor.

Oyun ticaret üzerine kurulduğu için yapılması gereken en önemli faaliyet üretimdir. Fazla üretim yapabilmek için çok miktarda ham maddeye sahip olmalı, çok miktarda ham madde için ise, halkınızın refah seviyesini yüksek tutup üretim binalarınızı geliştirmelisiniz. Gelişmiş bir pazar sistemi bulunan Remanum’da sürekli değişen ürün fiyatları doğru zamanda doğru şekilde değerlendirildiğinde kısa yoldan zengin olmanızı sağlarken yanlış strateji bir anda zenginliğinizi yitirmenize de sebep olabilir.

Remanum Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!