Riders of Icarus | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu WeMade Entertainment tarafından geliştirilen ve Nexon Amerika yayımcılığında oyun severler ile buluşan Riders of Icarus, fantastik yaratıklarla donatılmış aksiyon dolu bir MMORPG oyunudur.

Wizard, Guardian, Berserker, Assassin ve Priest olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 5 benzersiz karakterin (rider) yer aldığı oyunda, alışkanlıklarınıza ve oyun stratejinize en uykun karakteri seçerek aksiyon dolu savaşlara dahil olabilirsiniz.

Icarus adı verilen vahşi ve ölümcül yaratıkları eğitip evcilleştirerek yol arkadaşınız yapabildiğiniz Riders of Icarus‘ta bu yaratıklar sayesinde istediğiniz yere daha hızlı ulaşabilir, gökyüzünde uçabilir ve her yaratığın sahip olduğu çeşitli güçler sayesinde düşmanlarınıza daha fazla zarar verebilirsiniz.

Gelişmiş görev yapısı sayesinde oyunu daha kolay öğrenebilir ve belirli bir seviyeye gelene kadar temel eşya ve silahları daha kolay elde edebilirsiniz. PvE olduğu kadar PvP savaşlarıyla da dikkat çeken Riders of Icarus, tüm RPG severleri sürücüsü için ölmeye hazır olan devasa ejderhaların kanlı mücadelelerine sahne olacak aksiyon dolu savaşlara davet ediyor.

Riders of Icarus Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2)
İşlemci: Intel Core i3-2120 3.3GHz+ / AMD A8-5500 3.3GHz+
Ekran Kartı: GeForce GTX 260 (1GB)+ / Radeon HD 7670 (1GB)+
RAM: 4 GB
HDD: 30 GB+
DirectX: 9.0c ve üzeri
Ses Kartı: 16-bit
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) ve üzeri
İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz+ / AMD FX-6200 3.3GHz+
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 (1GB)+ / Radeon HD 6870 (1GB)+
RAM: 4 GB
HDD: 30 GB+
DirectX: 9.0c
Ses Kartı: 16-bitYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!