Shards of War | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Shards of War Poster
Shards of War Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 1224

Önemli Uyarı
Bigpoint, Shards of War oyununun tüm hizmetlerini 30-06-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Bigpoint oyunları.

Geliştirdiği tarayıcı oyunlarıyla bir çok ülkede ciddi başarılar elde eden Bigpoint, client tabanlı yeni oyunu Shards of War ile mobA dünyasına adım atıyor. Klasik mobA kurgusundan farklı olarak taktiksel askeri savaş oyunu olarak karşımıza çıkan Shards of War, paralel evrenlerdeki gezegenlerin birbiriyle savaşını konu almakta.

Sentinel adı verilen savaşçıların (şampiyon) yer aldığı bu savaşta Attack, Support ve Tank olmak üzere 3 farklı sınıf bulunuyor. Beta sürecine 10 farklı şavaşçı ile başlayacak olan Shards of War‘da ortalama 20 dakika süren 5’e 5 maçlar yapılabilecek.

Harita yapısı, savunma kuleleri, rakip takımın üssünü yok etme gibi klasik mobA özelliklerini barındıran oyunda belirli aralıklarla spawn olan droidler rakip droid ve savaşçılara hasar vererek size yardımcı oluyor. Harita merkezinde yer alan tarafsız droidleri ele geçirerek avantaj elde etme imkanı da sunan Shards of War, donanım sistemi ile de farklılık yaratıyor.

Oyun içerisinde kazandığınız tecrübe puanlarını değerli nesnelerin kilidini açmak için kullanabilir, bir sonraki maçta bu nesneler sayesinde rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Oyundaki en ciddi farklılık ise oyun içi kontrollerin sağlandığı tuşlar. MobA’lardaki klasik tuş yapısına bağlı kalmayan Shards of War, en çok kullanılan klavye tuşları olan W-A-S-D ile oynama imkanı sunuyor.

Shards of War Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7+ 
İşlemci: 2.0 GHz
RAM: 4 GB RAM 
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Intel HD 4000
DirectX: Sürüm 9.0c 
İşletim Sistemi: Windows 7+ 
İşlemci: 2.0 GHz
RAM: 4 GB RAM 
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Intel HD 4000
DirectX: Sürüm 9.0c 
Shards of War Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

19 yorum yapıldı
Yorum Yaz!