Smash Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Smash Online Poster
Smash Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 206

Önemli Uyarı
Ntroy, Smash Online oyununun tüm hizmetlerini 21-01-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Ntroy oyunları.

Çin merkezli oyun geliştiricisi Tour Network Technology tarafından geliştirilen Smash Online, yerli oyun firması Ntroy yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Türkçe dil desteğiyle yayımlanacak olan Smash Online orjinal adı “Mad Edge” olan 2.5D grafiklere sahip bir MMO dövüş oyunu.

Kılıç ustası, silahşör, ölüm meleği ve demir yumruk olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 4 farklı karakter seçeneği sunan Smash Online, oyun mekanikleri, combo vuruşları ve akıcı oynanışıyla atari salonlarından hatırladığımız dövüş oyunlarını anımsatıyor. Adı Ntroy tarafından düzenlenen bir yarışma ile takipçiler tarafından seçilen Smash Online bu yönüyle de bir ilk olma özelliği taşıyor.

İntikam üzerine kurulu Uzak doğu temalı hikayesi, farklı atmosferi ve zengin skill seçeneğiyle Smash Online oyun severlere farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

Smash Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

25 yorum yapıldı
  • Mehmet TİYALAK says:

    Şu oyunu yeniden piyasaya sürseler keşke oynadığım en iyi oyunlardandı

  • İlham says:

    Öncelikle selamlar. Siteniz için teşekkür ederim, varlığı ile güzel bir proje olmuş..
    Bu oyun hakkında 1-2 şey söylemek istiyorum:
    Oyunun Facebook sayfasından aldığım bilgiye dayanarak: oyun bir süre önce kapatılmış. Oyunun resmi sitesinde olan indirme linki de çalışmıyor. buraya “Kapandı” diye geçerseniz güzel olur.

Yorum Yaz!