Soldiers of the Universe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2016 yılında kurulan yerli oyun firması Rocwise Entertainment tarafından Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen FPS oyunu Soldiers of the Universe, 14 Eylül 2017 itibariyle Steam üzerinden açık beta / erken erişim yayınına başladı. 1 sene gibi kısa bir sürede oynamaya hazır hale gelen oyunun en önemli özelliklerinden biri hikayesinin tamamen Türkiye ile ilgili olması.

Uzun yıllardır ülkemizde yaşanan terör olaylarını konu alan Soldiers of the Universe (SotU)’da 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminde babasını kaybeden Hakan isimli bir gencin, “Akıncı Beyleri” isimli gizli bir örgüte dahil olarak yurt içi ve sınır dışı operasyonlarda görevlendirilmesini konu alıyor.

Şırnak, Hakkari, Mardin ve İstanbul gibi çeşitli şehirlerin yer aldığı oyunda Suriye’de de çeşitli operasyonlara katılarak teröristlerin konuşlandığı bölgeleri kuşatıyor ve onları yok ediyorsunuz.

Kartal kod adıyla operasyonlarda yer alan Hakan’ın yanında O’na eşlik eden Şahin, Baykuş ve Akbaba kod adlı 3 takım arkadaşı bulunmakta. Her biri saha tecrübesine sahip bu karakterler keskin nişancı, teknoloji ve kılık değiştirme gibi konulardaki uzmanlığıyla görevlerde Kartal’a yardım ediyor.

5 farklı dil seçeneği bulunan Soldiers of the Universe‘de Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde seslendirme seçeneği yer almakta. Soldiers of the Universe‘in en güzel özelliklerinden biri ise co-op modunda arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilmeniz.

Soldiers of the Universe Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-3225 3.30GHz
RAM: 4 GB
HDD: 15 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 500 1GB / Radeon HD 6000 1GB
İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!