Yerli FPS Soldier of the Universe Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yerli FPS Soldier of the Universe Geliyor! Poster
Yerli FPS Soldier of the Universe Geliyor! Poster

Türk yapımı hikaye bazlı FPS oyunu Soldier of the Universe (SotU), babasının intikamını almak için Akıncı Beyleri isimli gizli bir örgüte katılan Hakan'ın hikayesini konu alıyor. Şırnak, Hakkari, Mardin ve İstanbul'un çeşitli bölgelerinde teröristlere operasyon düzenlemeye hazır mısınız?
Faaliyet Tarihi:
14.09.2017

Yapımcılığını Rocwise Entertainment adlı Türk oyun şirketinin üstlendiği Soldiers of the Universe Eylül ayında Steam üzerinden çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de geliştirilen ilk hikaye bazlı FPS oyunu olan Soldiers Of The Universe, konusu itibariyle ülkemizin terör örgütleriyle olan mücadelesini işliyor. Şırnak, Hakkari, Mardin ve Sultanahmet gibi ülkemizdeki çeşitli bölgelerin yer aldığı oyunda Hakan adlı bir askeri canlandırarak çeşitli operasyonlara katılıyoruz.

Baş karakterimiz Hakan’ın babasının intikamını alması için Akıncı Beyleri adında gizli bir örgüte katılmasıyla devletimizin düşmanlarına karşı düzenlediği askeri operasyonlar ile hikaye başlıyor. Arda, Cengiz ve Talat isimli üç karakter de operasyonlarda bize eşlik ediyor.

Unreal Engine 4’le geliştirilen oyun grafikleri ve hikayesi bakımından şimdiden Türk oyunseverleri heyecanlandıran Soldier of the Universe‘in tek oyunculu (FPS) ve co-op şeklinde oynanması planlanıyor. Türkçe seslendirme ve metin desteğiyle piyasaya çıkacak olan oyun 14 Eylül 2017 itibariyle Steam üzerinden piyasaya sürülecek. Oyunun lansmanı ise GameX oyun fuarında yapılacak.

Toplam Okunma Sayısı : 3.822


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!