Tanoth | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gameforge tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Tanoth‘da, cesur maceraperestlere katılarak karanlığa gömülen Aris ülkesini acımasız yaratıklardan kurtarmak için amansız bir yolculuğa çıkacaksınız.

Oyuna kayıt olup giriş yaptığınızda sizi karakter sayfası karşılayacak. Bu sayfadan kahramanınızın adını ve avatarını değiştirebilir, Güç, Kabiliyet, Bünye ve Zeka gibi özelliklerini yükseltebilir, kıyafet, takı ve silah gibi malzemeleri kullanabilir, ayrıca oyun ile ilgili çeşitli ayarları yapabilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra gelişmek ve altın toplamak için Maceraya atılmaya başlayabilirsiniz.

Macera sayfasına girdiğinizde gün içinde yapabileceğiniz görevlerin listesini, kazandırdığı tecbübe puanı ve altın miktarını, zorluk derecesini ve süresini görebilirsiniz. Kolay görevlerden başlayarak tecrübe kazandıktan sonra zor görevleri yapmanız başarılı olma şansınızı yükseltecektir. Günlük macera (görev) limitinizi doldurduğunuzda yada görev yapmaktan sıkıldığınızda oyundaki diğer oyuncularla dövüşebilirsiniz.

Dövüş sayfasına ilk girdiğinizde sistem tarafından seviyenize uygun rastgele bir rakip seçilecektir, isterseniz bu rakiple dövüşebilir ya da kendi istediğiniz oyuncunun adını yazarak dövüş başlatabilirsiniz. Yeterince güçlü değilseniz Tüccar ve Simyager’e uğrama vaktiniz gelmiş demektir.

Tüccar’ın tezgahından kendinize uygun kıyafet ve takıları alabilir, tezgahtakileri beğenmediyseniz kan taşı harcayarak yeni ürünler gelmesini sağlayabilirsiniz. Üzerinize giydiğiniz kıyafet ve takılar ile elinize aldığınız silahlar, kahramanınızın güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda Simyager’e gidip iksir alarak karakterinizin özelliklerinin belirli bir süre yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Yeterince paranız ve kan taşınız olduğunda ahıra gidip kendiniz için bir yol arkadaşı almalısınız. Buradan alacağınız yaratıklar hem görevlerdeki hızınızı arttıracak hem de savunma ve saldırı özelliklerinizi yükseltecektir. Tanoth‘dan çıkmadan önce kahramanınızı çalıştırmayı unutmayın, böylece oyun kapalıyken bile altın kazanabilirsiniz.

Tanoth Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı