Tauri World | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Tauri World Poster
Tauri World Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 40

Önemli Uyarı
Mynet, Tauri World oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mynet oyunları.

ABD merkezli Level Up Games tarafından geliştirilen ve 30’un üzerinde ülkede bir çok farklı dilde oyun severlerle buluşan gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunu Tauri World, Mynet ile artık Türkiye’de. Türkçe arayüze sahip olan oyunu yükleme yapmadan sadece kayıt olarak tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Dünyaya çarpan büyük bir göktaşının sebep olduğu yıkımdan sonra insanoğlunun varlığını sürdürme mücadelesini anlatan Tauri World‘de 3 farklı gezegen bulunmakta.

Oyuna başlarken size sunulan 3 farklı gezegenden birini seçtikten sonra oyuna devam edeceğiniz sektörü belirliyorsunuz ve bu sektörde size verilen adanın sahibi oluyorsunuz. Amacınız adanızı en hızlı şekilde geliştirmek ve başka adalarda koloniler kurarak büyümek. Her bir gezegende 8’er adet koloni kurma hakkınız bulunmakta, bu süreçte saldırılara maruz kalabilir ve kaynak sıkıntısı çekebilirsiniz. 20’nin üzerinde bina ve 25’in üzerinde (uçan gemiler, kara üniteleri, sistemleri, casus yazılım vb.) birim inşa edebildiğiniz Tauri World‘de savaşmak kadar ticaret ve diplomasi de oldukça önemli.

Kristal, metal, odun ve enerji olmak üzere 4 temel hammaddenin bulunduğu Tauri World‘de metal ve odunu oyunun başından itibaren toplayabilirken kristali ilerleyen zamanlarda temin edebiliyorsunuz. Komplike bir savaş sisteminin bulunduğu oyunda savaşmak istemediğiniz zaman faydalanabileceğiniz sığınak ve koruyucu alan gibi özellikler de bulunmakta.

Tauri World Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!