Project: Theralon | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Project: Theralon Poster
Project: Theralon Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 122

Önemli Uyarı
Infernum, Project: Theralon oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Infernum oyunları.

Infernum tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen ve yayımlanan sandbox MMORPG oyunu Theralon, kısa süre sonra beta testlerine başlamaya hazırlanıyor. Almanya’da gerçekleştirilen 2012 Gamescom oyun fuarında tanıtılan oyunun Facebook üzerinden de oynanabileceği duyuruldu. Nisan 2012’de açık beta yayınına başlayan sandbox MMOFPS oyunu Brick-Force ile ismini duyuran ve büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Infernum, Theralon ile ilgili detayları şimdilik paylaşmıyor.

Eski dönemlerde geçen Theralon‘da iri kıyım kuvvetli bir savaşçıyı yönetiyorsunuz. Ok, balta, kılıç gibi ilkel silahların kullanıldığı oyunda görev ve seviye sistemi bulunmuyor. Sandbox’un hakkını vermeye niyetli olan Theralon, kullanıcıların kendi oluşturduğu bir dünyada istedikleri gibi hareket etmelerine olanak sağlıyor. Ejderhalar ile uçarak savaşlar yapabildiğiniz oyunda yüksek tepelerden atlayarak hiç birşey olmamış gibi yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Project: Theralon Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

12 yorum yapıldı
  • akın says:

    baba açın hadi artık ya türkçe destekli şöyle süper bir oyun olsun yıllarca oynayalım hasret kaldık öldük bittik yaaaaaaaaaaaa ben başbakan olsam yapılan bütün oyunlarda türkçe destek yararına katkı sağlarım oyun şirketlerine nasıl hayal ama 🙂

  • THANATOS says:

    GENÇLER OYUNA BAHANE BULMAYIN SÜPER ÖTESİ TASARIMLARI VAR İÇ AÇICI GÜZELLİKTE AH BİDE TAM ZAMANI BELİRLENSE