Truva Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Truva Online Poster
Truva Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 169

Önemli Uyarı
Mayn Games, Truva Online oyununun tüm hizmetlerini 28-02-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mayn Games oyunları.

Alt1Games tarafından geliştirilen Truva Online, Yunan mitolojisindeki popüler savaşlardan biri olan Truva Savaşı‘ndan yola çıkılarak hazırlanmış bir aksiyon MMORPG oyunudur. İlk olarak geliştirici firma Alt1Games’in yayıncılığında Ağustos 2011’de oyun severlerle buluşan Truva Online çeşitli nedenlerden dolayı 4 ay gibi kısa bir süre sonra sunucularını kapatma kararı alarak hizmetini durdurmuştu. Mayn Games tarafından yayın hakları satın alınan oyun Türkçe dil desteği ve yeni özellikleriyle birlikte tekrar oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yunanlar ve Truvalılar olmak üzere 2 farklı ırk seçeneğini yer aldığı Truva Online‘da kendi içerisinde dallara ayrılan 3 temel sınıf bulunuyor. Bu 3 temel sınıf ve alt sınıfları ise şu şekilde:

Warrior: Berserker ve Guardian,
Hunter: Assassin ve Ranger,
Mystic: Warlock ve Mage

İçeriğin kaynağı mitoloji olunca özellikle bosslar ve bir çok mob hayal gücünü zorlayan ilginç yaratıklar olarak karşımıza çıkıyor. Truva Online grafik kalitesi ve dönemi yansıtan ortamlar açısından gayet başarılı olsa da sınırlı karakter yapılandırma seçenekleri ve haritalarda yer alan bazı hatalar sebebiyle oyuncuyu rahatsız edebiliyor. Truva Online‘da göze batan en büyük özellik ise seslere gereken önemin verilmemesi. Savaş, özellikle de PvP sırasında oyuncuyu gaza getiren, gerilimi arttıran müzikler bir yana, ses efektlerinin bile oldukça cılız olması fazlasıyla göze batıyor.

Truva Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

17 yorum yapıldı
  • Sinan says:

    Arkadaşlar oyunu kapalı betada oynadım ve grafiklerden ziyade oyuna dikkat ettim ve açık betayı beklemeye başladım. Açık betada grafiklerde dikkatimi çekmeye başladı ve iğrenç , basit ve acemice olduğunu gördüm. Oyunda 35. seviyeye kadar geldim ve ben 35 ken 50 level üstü 10 kişi falan vardı. Ve oyunu herkes daha açık betadayken bırakmaya başlamıştı. Zırh değiştirdiğinizde oyundaki karakterin zırhı değişmiyodu mesela aynıydı. Yada silah görüntüleri aynıydı bu sıkıyo bi yerden sonra çünkü her yerde sizden bi tane var. Skil ve ses konusunda ise gerçekten becerememişler. oyunda skil atıyosun cam kırılma sesi geliyo bu çok saçma ve özensiz. Oynayacak arkadaşları oyunun resimleri cezbetmesin. İnanın sevmeyeceksiniz ve bu gidişle bu sunucuda kapanacaktır.

  • EREN says:

    oyun nasıl

Yorum Yaz!