Wind of Luck | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Trazzy Entertainment, Wind of Luck oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Trazzy Entertainment oyunları.

Kıbrıs merkezli oyun stüdyosu Trazzy Entertainment tarafından C4 Engine oyun motoru ile geliştirilen Wind of Luck, aynı firma tarafından yayımlanan deniz savaşları konulu MMORPG oyunudur. Korsanların altın çağı olarak nitelendirilen 16-18.yy dönemini konu alan oyunda küçük bir tekneyle birlikte acemi korsan olarak kara sulara açılıyorsunuz. Wind of Luck‘ta batık gemileri araştırabilir, kayıp adaları keşfedebilir, ticaret gemilerine saldırarak ganimet toplayabilir ve adam kaçırıp bir korsana yakışan her türlü kanunsuz girişimde bulunabilirsiniz.

Asya, Akdeniz ve Karayip olmak üzere 3 büyük bölgenin yer aldığı oyunda her bölgede farklı tasarım ve özelliklere sahip 4 benzersiz gemi seçeneği bulunmaktadır. Bir çok yönden özelleştirilebilen bu gemileri silahlar ile donatarak hasar gücü ve atış menzili gibi değerleri yükseltebilir, çeşitli modifikasyonlar ile geminizin hem görünümünü değiştirebilir hem de savunma yönünden güçlendirebilirsiniz.

180’in üzerinde benzersiz kasabanın yer aldığı Wind of Luck‘ı farklı kılan en önemli özelliklerden biri ise kendi mürettebatınızı oluşturabiliyor olmanız. Savaşları ve yolculuklarınızı etkileyen bir çok değişkenin bulunduğu oyunda, dümenci, yangın söndürücü, yelkenci, topçu ve siperci gibi temel görevlere tecrübeli mürettebat atayabilir, bu sayede özellikle savaş sırasında gemideki bütünlüğü daha rahat sağlayabilirsiniz.

Wind of Luck Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen



Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!