4Story | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Almanya merkezli oyun firması Gameforge tarafından yayımlanan Türkçe MMORPG oyunu 4Story‘de Iberia’nın birbirine düşman iki krallığı karşı karşıya geliyor; Derion ve Valorian. Gizemli efsaneleri ortaya çıkarmak, fantastik savaşlarda yer almak ve barışı tekrar sağlamak için tarafını seç ve 4Story‘e katıl.

Çağırıcı, okçu, savaşçı, rahip ve büyücü olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda kendi stratejinize en uygun sınıfı seçerek tehlikelerle dolu maceralara atılabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve heyecan verici görevler, çeşitli hediyeler, savaşlar ve zorlu yaratıklarla dolu zindanlar 4Story‘de sizi bekliyor.

4Story Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: Pentium4 1.6GHz
RAM: 512MB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: Geforce FX5700 128MB
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: Pentium4 2.0GHz ve üzeri
RAM: 1024MB ve üzeri
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: GeForce FX6600 256MB
İlgili HaberlerYorumlar

39 yorum yapıldı
  • naci c. says:

    beyler bu 2012-2013 de cok ii bi oyundu ama artık oldu online oyun 50 nerdeyse bence zamandan gider

  • ali eren says:

    beyler ben oyunu acınca anında hata diye bir hata veriyor hatanın adıda hata yani 😀 nasıl duzelticem acil yardımm

  • Murat says:

    Gerçekten harika bir oyun. piyasadaki bir çok oyundanda kat kat güzel hatta bana göre en iyisi! her akşam kale savaşları, gün içinde sürekli pvp hatta muharebe alanında dünyadaki tüm ülkelerin serverları ile 5 e 5 eşit şartlarda savaşma imkanı sunuyor. yani sadece tr serverında savaşmıyorsunuz muharebe alanına girince tüm dünyadakilerin ortak alanına girmiş oluyorsunuz. para yatırmadanda güçlenebileceğiniz nadir oyunlardan biri !