ArchAge | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli oyun geliştiricisi XL Games tarafından CryEngine 3 oyun motoru kullanılarak geliştirilen ArchAge, kaliteli grafik ve kendine has özelliklere sahip sandbox MMORPG oyunudur. Lineage’ı geliştiren ekipte yer alan Jake Song‘un NCSoft’tan ayrıldıktan sonra kurduğu XL Games’in ilk oyunu olma özelliğini taşıyan ArchAge Ocak 2013’ten bu yana Kore’de yayınlanmaya devam ediyor. Çin’de Tencent Games tarafından yayınlanan ArchAge‘in Kuzey Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa’da ki yayıncılığını ise Trion Worlds üstlenmekte.

Elf, Hariharan, Nuian ve Ferre olmak üzere 4 ayrı ırkın yer aldığı ArchAge‘de her ırkın karakterlere sağladığı farklı özellikler bulunuyor. Alışılmışın dışında sınıf ve skill yapısı bulunan oyundaki toplam sınıf sayısı ise 120. Ticaret, denizcilik, planör, ev ve çiftçilik gibi yenilikçi sistemleriyle dikkat çeken ArchAge‘de kendi geminizi inşa ederek deniz canavarlarına ve gerçek rakiplere karşı zorlu savaşlara katılabilir veya geliştirdiğiniz planör ile havada aksiyon dolu saatler geçirebilirsiniz. Karakterinize özel ev ve çiftlik oluşturabildiğiniz oyunda yeteneklerinizi kullanarak yapabileceğiniz çok sayıda faaliyet bulunuyor.

Mahkeme sistemi yer alan oyunda bir suçlu olarak jurinin vereceği cezaya katlanmak zorunda kalabilir veya juride yer alarak suç işleyenlerin kaderini tayin edebilirsiniz. Hapishanede uzun cezalara katlanmak istemeyenlerin tünel kazarak kaçma girişiminde bulunması da mümkün. PvP savaşlarıyla da oldukça dikkat çeken ArchAge‘de kuşatma savaşlarına katılarak düşmanlarını işgal edebilir ve kaynaklarına el koyabilirsiniz.

ArchAge Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista SP1, Win7 SP1, 8, 10
İşlemci: Intel Core2duo
HDD: 30GB
RAM: 2GB
Ekran Kartı: 1GB ve üzeri ram içeren kartlarYorumlar

19 yorum yapıldı