At Zarını Kur Şehrini | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Joygame, At Zarını Kur Şehrini oyununun tüm hizmetlerini 31-07-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Joygame’in Goley‘den sonra duyurduğu At Zarını Kur Şehrini sizi eski günlere sürükleyecek eğlenceli bir masa oyunu. Bir zamanlar aile bireylerinin ve arkadaş guruplarının bir araya gelerek keyifli vakit geçirmesini sağlayan Monopoly ve benzer masa oyunlarının geliştirilmiş online versiyonu olan At Zarını Kur Şehrini, sevimli grafikleri ve animasyonlarıyla ön plana çıkıyor. Küçük bir kurulum dosyası yükleyerek oynayabildiğiniz At Zarını Kur Şehrini‘de farklı karakterler ve kart seçenekleri bulunmakta.

Kutulara bölünmüş dikdörtgen bir platform üzerinde gelişen oyun 2D görüntülere sahip. Bireysel ve takım halinde oynama seçeneği bulunan At Zarını Kur Şehrini‘de belirlenen noktadan başlayarak atmış olduğunuz zarın sayısınca saat yönünde ilerliyorsunuz. Üzerine gelmiş olduğunuz kutuda bulunan talimata göre masadan kart çekebiliyor, o alandaki arsayı kasadaki paranız ile satın alabiliyor veya satın alınmış bir mülke denk geldiğinde ev sahibinin belirlediği kirayı ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Cezai yaptırımların da bulunduğu At Zarını Kur Şehrini‘de mülk devretme veya benzer tüm arsaları satın alarak çifte kira alma gibi esnek özelliklerden de faydalanmanız mümkün.

At Zarını Kur Şehrini‘de temel ve özel olmak üzere 2 karakter sınıfı bulunuyor, temel karakterleri tüm oyuncular kullanabilirken özel karakterlere ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz. 8 farklı temel karakterin yer aldığı At Zarını Kur Şehrini‘de her karakterin farklı bir yeteneği bulunmakta. Zar atma becerisi, geleceği tahmin, pazarlama yeteneği, iş deneyimi gibi yeteneklere sahip olan karakterler, yetenekleri doğrultusunda oyunun gidişatına yön verebiliyorlar.

26 Eylül 2013 tarihinde kapalı beta testlerine başlayan At Zarını Kur Şehrini hakkındaki güncel bilgileri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

At Zarını Kur Şehrini Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
At Zarını Kur Şehrini Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

75 yorum yapıldı
Yorum Yaz!