Benim Asker | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Benim Asker Poster
Benim Asker Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 116

Önemli Uyarı
European Games, Benim Asker oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer European Games oyunları.

European Games tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı askeri savaş/strateji oyunu Benim Asker Türkçe dil desteğiyle yayına başladı. İlk olarak 2010 yılında “Schulterglatze” ismiyle Almanya’da piyasaya sürülen oyun kısa sürede büyük beğeni toplayarak İngiltere, Polonya ve Türkiye’ye özel sunucularıyla oyuncularla buluşmaya devam ediyor. 2011 ve 2012 yılında “Tarayıcı Oyunları” kategorisinde ödüle layık görülen Benim Asker, ülkelerin askeri yapılarına göre farklı içerik sunuyor.

Acemi er olarak başladığınız oyunda 4 yıldızlı general rütbesine kadar yükselebiliyorsunuz. Askerlik görevine mizahi açıdan yaklaşan Benim Asker‘de nöbetten, iç ve dış görevlere, eğitimlerden özel kurslara, askeri mühimmatlardan çatışmalara bir çok detay yer alıyor. Oyuna başladığınızda sizi karşılayan eğitim çavuşunuz kışla ile ilgili önemli bilgileri size aktarıyor. Benim Asker‘deki görevleri yerine getirerek mermi ve para kazanabilirken aynı zamanda tecrübe puanınızı arttırabiliyorsunuz.

Aldığınız eğitim ve kurslarla sahip olduğunuz yetenekleri geliştirebilir, böylece rakiplerinize karşı daha tecrübeli bir asker olabilirsiniz. Türkiye’de ki askeri sistemin dikkate alınarak hazırlandığı Benim Asker oyununda askerlik yapmış olsanız da olmasanız da bir çok tanıdık detay ile karşılaşacaksınız.

Benim Asker Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

9 yorum yapıldı
Yorum Yaz!