Berserk: The Cataclysm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Berserk: The Cataclysm Poster
Berserk: The Cataclysm Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 19

Önemli Uyarı
IDC Games, Berserk: The Cataclysm oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer IDC Games oyunları.

Türkçe dahil 9 farklı dil desteği sunan Berserk: The Cataclysm, IDC Games yayımcılığında oyun severler ile buluşan tarayıcı tabanlı bir koleksiyon kart oyunudur. Kurulum gerektirmeyen yapısı, sosyal hesaplarınızla bağlanabilme özelliği ve basit arayüzü ile kolay adapte olunabilen Berserk‘te; e-posta yoluyla arkadaşlarınızı davet edebiliyor ve erişim menüsü sayesinde her an etkileşimde olarak onlarla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Farklı saldırı ve savunma özelliklerine sahip çok sayıda benzersiz kart seçeneği sunan oyunda istediğiniz kartları bir araya getirerek tabur adı verilen desteler oluşturabiliyorsunuz. Laar adı verilen sanal bir gezegende geçen Berserk‘te, yapılan büyü sonucunda küllerle kaplanan topraklarda ortaya çıkan yaratıklara karşı mücadele ediyor ve kadim büyücülerin inşa ettiği gök kulelerin sayısını arttırarak gelişmeye ve kötülüğü yok etmeye çalışıyorsunuz.

Düşük grafiklerinden doğan eksikliğini zengin içeriği ve akıcı oynanışıyla tamamlayan Berserk, koleksiyon kart oyunlarını sevenlerin denemesi gereken bir oyun.

Berserk: The Cataclysm Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!