Clash of Avatars | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Clash of Avatars Poster
Clash of Avatars Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 18

Önemli Uyarı
AMZGame, Clash of Avatars oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer AMZGame oyunları.

Fantastik dünyası, sevimli canavarları ve etkileyici ortamlarıyla dikkat çeken Clash of Avatars, AMZGame yayımcılığında oyun severler ile buluşan tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur.

Yükleme ve kurulum gerektirmemesine rağmen benzerlerine kıyasla kaliteli grafiklere sahip olan CoA’da internet bağlantınızın hızı ve kullandığınız bilgisayarın donanımına göre grafik kalitesini ayarlayabiliyor ve her koşulda akıcı bir şekilde oyuna devam edebiliyorsunuz.

Pet sistemi, binek sistemi, otomatik saldırı, zindan, arena ve otomatik yön bulma gibi bir çok özelliğin yer aldığı Clash of Avatars‘ta sahip olduğunuz silah, takı, kıyafet, pet, binek ve benzer donanımların seviyelerini yükselterek ek özellikler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Warrior, Mage ve Priest olmak üzere 3 farklı karakter sınıfından dilediğinizi seçerek erkek veya kadın karakterinizi oluşturabilir ve size verilen görevleri yerine getirerek seri bir şekilde seviye atlayabilirsiniz.

60’ın üzerinde avatarın yer aldığı Clash of Avatars‘ta seviye atladıkça daha güçlü avatarlara sahip olabilir, bu avatarları geliştirerek rakiplerinize ve canavarlara karşı ezici üstünlük sağlayabilirsiniz.

Clash of Avatars Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı