Cloud Pirates | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Cloud Pirates Poster
Cloud Pirates Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 10

Önemli Uyarı
My.com, Cloud Pirates oyununun tüm hizmetlerini 29-09-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer My.com oyunları.

MMORPG oyunu Allods Online ile milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Rus oyun stüdyosu Allods Team’in geliştirdiği Cloud Pirates, tecrübeli yayımcı My.com ile oyun severlerin hizmetine sunuluyor. RPG ögeleriyle desteklenen MMO aksiyon oyunu Cloud Pirates‘te gök yüzünde süzülen fantastik gemiler ile aksiyon dolu savaşlar yapıyorsunuz.

Allod Online’daki astral gemileri andıran gemi tasarımlarıyla dikkat çeken oyunda farklı özelliklere sahip gemiler ve kaptan sistemi bulunuyor. Görsel olarak çeşitli özelliklerini özelleştirebildiğiniz gemileri, tamamladığınız savaşlardan kazandığınız puanları kullanarak donanımsal olarak yükseltebiliyor ve hem savunma hemde saldırı olarak daha iyi seviyelere getirebiliyorsunuz.

Kendine has özel güçlerin de bulunduğu gemiler, türlerine göre diğer gemilere göre daha yüksek hız, saldırı ve savunma gibi değerlere sahip olabiliyor. Klan sisteminin de yer aldığı Cloud Pirates‘te takım savaşları, eğitim savaşları, klan savaşları ve bölge savaşları gibi çeşitli oyun modları da bulunmakta. Tamamen gökyüzünde geçen savaşlarda rakip takımdaki oyuncuların tamamının yok eden ekip oyunun kazanan tarafı oluyor.

Savaşların havada olması sebebiyle dikey olarak da hareket edebildiğiniz oyunda haritada yer alan uçan adacıkları kullanarak taktiksel üstünlük sağlamanız mümkün. Geminin özelliğine göre farklı miktarlarda seri atış yapabiliyor ve rakip gemiye olan mesafenize göre değişken oranlarda hasar verebiliyorsunuz.

Cloud Pirates‘te harita içerinde rastgele ortaya çıkan balonlara ulaşarak geminizin hasarını giderebilir, savunmanızı arttırabilir ve kısa süre için hasar miktarınızı arttırabilirsiniz.

Cloud Pirates Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.1 GHz

RAM: 2 GB

HDD: 2 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT, 256MB

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri

İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.2 GHz

RAM: 4 GB

HDD: 2 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 250, 512MB
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!