Dark Inside | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Türk yazılımcıların bir araya gelerek oluşturduğu yerli ve bağımsız oyun firması G-Tech Atölye tarafından geliştirilen korku temalı çok oyunculu aksiyon oyunu Dark Inside, aynı firma yayımcılığında Steam üzerinden oyun severler ile buluşuyor.

Geliştirilme süreci devam eden Dark Inside‘ın türü ve içerik detayları hakkında henüz net bilgiler paylaşılmazken, videolar ve verilen ipuçlarından yola çıkarak oyunun terk edilmiş bir kasabada en fazla 12 oyuncuyla oynanabildiğini söylemek mümkün. Oldukça karanlık ve kasvetli bir atmosfere sahip olan kasabada karakterler stresin verdiği yükten kurtulmak ve yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmek için market benzeri yerlerdeki enerji içeceği veya tütün gibi malzemeleri kullanabilecek.

Vukuatlı bir kasaba olan haritada kasaba sakinlerinin kendileri korumak için kullandıkları silah ve mühimmatları bularak diğer oyuncuları onlar sizi öldürmeden öldürmeniz gerekiyor. Dark Inside‘da yaralanma gibi durumlarda kasaba merkezinde bulunan sağlık ocağına giderek iyileşmek için adrenalin iğnesi, ağrı kesici ve sargı bezi gibi ilk yardım malzemelerini kullanmanız mümkün.

Battle Royale oyunlarındaki gibi çatışmalara girip yaşayan en son oyuncu olmanın yanı sıra farklı bir amaç için de mücadele etmeniz gereken Dark Inside‘da Kasabanın dışında kalan mezarlık ve terk edilmiş tüneller gibi ürkütücü yerlerde heykel ve mücevherlerden oluşan hazineleri de bulmaya çalışacaksınız.

Dark Inside Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 (32/64 Bit)
İşlemci: Intel Core i3-4430 / AMD FX-6300
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon HD 7850
Bellek: 4 GB
Depolama: 7 GB
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Windows 8.1 Windows 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 1600
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 470
Bellek: 8 GB
Depolama: 10 GB
DirectX: Sürüm 12
İlgili Haberler

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.052


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!