Defiance 2050 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Tecrübeli oyun geliştirici Trion Words tarafından geliştirilen ve Steam üzerinden oyun severler ile buluşan MMOTPS oyunu Defiance 2050, şirketin 2013 yılında piyasaya sürdüğü Defiance oyununun baştan aşağı yenilenmiş ve geliştirilmiş yeni versiyonudur.

Adından anlaşılacağı üzere hikayesi yakın gelecek olan 2050’li yıllarda geçen Defiance 2050‘de yüksek teknolojinin kullanıldığı kıyamet sonrası senaryosu işleniyor. Bolca füturistik içeriğe rastlanan oyunda mutasyona uğramış devasa yaratıklara karşı gerçek oyuncular ile co-op görevlere çıkacak ve verilen görevleri yerine getirmek için mücadele edeceksiniz.

Gelişmiş bir karakter ve mühimmat özelleştirme sisteminin yer alacağı oyunda, modifiye amaçlı ücret karşılığı alınan aksesuarlar silah ve diğer savaş makinelerinin hasar ya da savunma gibi özelliklerini etkilemeyerek sadece görsel kişiselleştirme imkanı sunmakta.

Kapsamlı içeriği ve yüksek grafik kalitesi nedeniyle çapraz platform desteklemeyen Defiance 2050‘nin, PC, Xbox One ve Playstation 4 için farklı versiyonları yer almakta. İlk versiyon olan Defiance’ı oynayan için de çeşitli sürprizler sunan oyunda ücretsiz olarak oynanabilmekte.

Defiance 2050 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Dual Core 2.0 GHz
Bellek: 4 GB
Depolama: 10 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650, ATI/AMD Radeon 7770
DirectX: Sürüm 11
Ses Kartı: DirectX 8.1 desteği
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Dual Core 2.0 GHz
Bellek: 4 GB
Depolama: 10 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650, ATI/AMD Radeon 7770
DirectX: Sürüm 11
Ses Kartı: DirectX 8.1 desteğiYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!